Сценарій ювілею 50

Сценарій ювілею 50 років повинен бути веселим і незабутнім. У житті кожної людини настає той день, коли він прокинувшись вранці розуміє, що сьогодні в черговий день народження він розміняє півсотні років. І як це не сумно, сумувати нема про що. Потрібно радіти і готуватися приймати вітання. Дуже було б непогано, якби в цей знаменний день прийшли до вас друзі і знайомі, співробітники, родичі. Але щоб це свято стало уникальнейшим і найвеселішим в житті ювіляра, чоловікові або родичам потрібно пофантазувати і придумати веселий сценарій ювілею 50.Почати слід з того, як покрасивей оформити приміщення, в якому буде святкування сього грандіозного ювілею. Воно повинно бути прикрашене всякими різнокольоровими повітряними кульками, гірляндами, лампочками, квітами, прапорцями, фотографіями, плакатами. Потім потрібно визначитися з ведучими вечора. Можна запросити тамаду, а можна вибрати в якості ведучого когось із друзів ювіляра, який володіє деякими артистичними якостями.

Отже, приступимо до сценарію ювілею 50 років. Після того, як всі гості займуть свої місця за столом, ведучий оголошує з якого приводу всі зібралися. Вечір оголошується відкритим. Ведучий надає слово батькам ювіляра. Після привітання батьків, ведучий пропонує загальній увазі танцювальний колектив, який приїхав з далекої Америки, щоб привітати ювіляра і покаже танець «Кан-кан». У цьому танці беруть участь кілька чоловіків (друзів ювіляра), переодягнених у костюми танцівниць канкану. Якщо костюми знайти не вдалося, можна їх одягнути якимись підручними речами. Все одно вийде смішно! Після танцю учасники колективу отримують можливість усно привітати ювіляра. Гостям дають можливість продовжити застілля.

Через деякий час з'являється ведучий і оголошує святковий аукціон. На аукціон виставлені різні речі, які належать ювіляру. Якщо батьки ювіляра зберегли сорочечки, чепчики, які носив ювіляр, іншу дитячий одяг - теж підійде. Можна також включити сюди шкільні похвальні грамоти, медалі (Наприклад «Лицарю 3-А класу») та інші пам'ятні дрібнички. Суть аукціону в тому, що грошовою одиницею є приємне слово або побажання ювіляру. У кого виявиться найбільше куплених речей, того видають почесну грамоту «Самому красномовному» або щось в цьому роді. По закінченні аукціону ведучий запрошує всіх продовжити застілля.

Раптом лунає циганська музика і в приміщення вбігають цигани. Це теж хтось з гостей або родичів, переодягнені в костюми циганів. Вони співають циганську пісню, супроводжуючи її танцем. Потім підходять до ювіляра і пропонують йому поворожити. Ворожіння обіцяє йому всілякі приємності - здоров'я, багатство, поїздку на Канари, купу онуків, джип і здійснення його самої заповітної мрії. Циган запрошують до столу. Потім ведучий надає слово дружині або чоловікові ювіляра. Триває застілля.

Запрошені сусіди також бажають привітати ювіляра. Вони написали жартівливу пісеньку про винуватця торжества і виконують її під акомпанемент фортепіано.

Наступним конкурсом може бути ви захочете зробити вікторину. Питання будуть стосуватися самого ювіляра, головних моментів його життя, його побуту, зовнішнього вигляду і яскравих звичок. У цьому конкурсі не повинні брати участь діти та дружини, так як вони краще за всіх знають свого батька та чоловіка (дружину). Надайте друзям і співробітникам позмагатися. Найактивнішому і правильно відповідальному вручається грамота «Самому було проінформовано».

Ведучий пропонує дітям сказати побажання. Діти вимовляють тост, дарують подарунки. Після чого оголошується вечір танців і танців. Гостям надається можливість продовжити застілля і говорити тости і поздоровлення у тому порядку, як їм хочеться. Так як в нашій країні не прийнято виганяти гостей з-за столу, то вечір продовжується до тих пір, поки не розійдуться всі гості. Приємного свята!

Здоров'я

Якщо дитина боїться лікарів

Якщо дитина боїться лікарів, вам не вдасться спокійно сходити з ним на плановий огляд або…

Думка лікарів: чи може косоокість пройти у дитини самостійно?

Щоб розібратися в цьому питанні слід дізнатися думку фахівців: чи може косоокість пройти…

Догляд за недоношеною дитиною, можливі ускладнення

Передчасні пологи і недоношена дитина: причини і наслідки Згідно гранично точної та…

Стиль життя

Врятувати пральну машинку: порошок або гель

Делікатна проблема прання білизни виникає у багатьох господинь, які стикаються з…

Основні ознаки модною нічної сорочки

Сучасні нічні сорочки успішно конкурують за привабливістю образу з еротичною білизною,…

Дитяча кімната в стилі Hello Kitty

Вже кілька років поспіль мила кішечка з червоним (рожевим) бантиком на вушку і…

Краса

Стильна сумочка

Всім абсолютно давно відомо, що сумка самий затребуваний і незамінний жіночий аксесуар.…

Рюкзаки Monogram від Louis Vuitton

У далекі часи, первісні мисливці несли за спиною рюкзак. З метою покласти в нього свою…

Одяг в горошок: з чим краще носити?

«Горошок» - універсальний принт, відповідний будь-якій ситуації і відповідний будь-якого…

Зачіски

Зачіски для дам

Вибір вдалої зачіски - дуже важливий вибір у житті будь-якої жінки. Особливо якщо мова…

Жіночі зачіски на коротке волосся

Все більше представниць прекрасної статі віддають перевагу невеликій довжині волосся. Це…

Зачіска троянда з волосся

Зачіска «троянда» або «квітка» з волосся прикрасить будь-яку дівчину, що має довгі пасма.…

Схуднення

Абдомінопластика

Абдомінопластика є розділом хірургії, яка має на увазі під собою корекцію живота шляхом…

5 кроків до стрункості ніг

Мати стрункі ніжки - мрія кожної жінки. Для того щоб підтримувати своє тіло у формі,…

Аеробіка для схуднення

Аеробіка для схуднення підходить якнайкраще. У тому, що заняття аеробікою сприяють…