Краса Жінки

макіяж, парфумерія, косметика

Знайшли помилку?!

Виділіть текст з помилкою та натисніть одночасно дві клавіші - Shift + Ентер, у вікні напишіть свій варіант виправлення помилки ...

Новини

Дієта "Алла Пугачова"

Дієта "Алла Пугачова" вважається однією з найбільш жорстких і в той же час ефективних. Якщо вам потрібно терміново схуднути до якогось заходу або просто привести себе в відповідну форму, позбувшись зайвих кілограмів, то дієта Пугачової - саме ваш варіант. Королева естради нашої країни Алла Пугачова практикувала багато методів схуднення роками і, врешті-решт, знайшла кілька дієвих для себе.

Зараз набрала актуальність авторська дієта Алли Пугачової - трав'яна. Іменують її огіркової. Огіркова дієта, автор якої -- Пугачова Алла Борисівна, -- сувора, але всього за пару днів ви втрачаєте 4-5 кілограмів, розгладите свою шкіру, очистіть суглоби, нирки, а також кишечник.Дієта Пугачової дуже результативна завдяки тому, що огірки складаються фактично на 95% з води, а до того ж багаті на вітамін В, вітамін С і містять у складі органічні кислоти, вуглеводи, білки, а також мікроелементи.

Переваги дієти Алли Пугачової можна доповнити вмістом у складі огірків тартроновою кислоти, яка перешкоджає вуглеводів перетворюватися в жири.

Огіркова дієта Пугачової, варіант перший.

 

Алла Пугачова стверджує, що при споживанні в їжу кефіру коктейлю протягом дня ви втрачаєте приблизно кілограм, а то й більше. Ніякі інші продукти вживати не можна.

Для того, щоб приготувати коктейль необхідно: кефір з мінімальною жирністю, огірки і будь-яка зелень на ваш смак (кінза, петрушка, кріп). Можна додати ще й селеру. Дрібно наріжте або потріть за допомогою терки кілограм огірків (свіжих), подрібніть зелень і додайте після її до огірків, трохи присолите. Отриману суміш слід залити кефіром, перемішати-і Ваш коктейль вже готовий, а дієта Пугачової дотримана. Зберігати такий напій тривалий час не можна. По дієті Пугачової, пити його слід щоразу при появі відчуття голоду в будь-яких обсягах.

Сидіти на такого роду дієті більше п'яти днів не радять.

Огіркова дієта Алли Пугачової, варіант другий.

Є ще одна модифікація менш суворої огіркової дієти від Пугачової. Продукти ті ж самі, але кефір замінюють на тридцять грамів нежирної сметани. Є отриманий салат слід три рази протягом дня, як рекомендує дієта Пугачової. Дієта та й Пугачова дозволяє приймати в їжу разом з салатом житній хліб, але в малих кількостях. Протягом доби слід випивати півтора літра мінеральної води, а перед сном можна дозволити собі з'їсти одне яблуко.

Сидіти на цій дієті Пугачової довше семи днів не радять.

Перш ніж використовувати Дієту Пугачової", проконсультуйтеся з кваліфікованим лікарем!

Додати коментар


Захисний код
Оновити