Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Природний макіяж

Природний макіяж як і раніше не втрачає своєї актуальності. З його допомогою можна підкреслити натуральну жіночу красу. Ви можете зробити свою шкіру бездоганною, не перевантажуючи її всілякими декоративними засобами косметики, що гарантує природний макіяж.

Отже, першим етапом можна вважати очищення і зволоження шкіри. Щоб ваша шкіра завжди виглядала чудово, необхідно забезпечити їй регулярний догляд, що гарантує природний макіяж. Важливим також є збалансоване харчування, що містить корисні речовини і вітаміни, і повноцінний сон.

Почати зволоження шкіри потрібно неодмінно з правильного питного режиму. Рекомендується в день випивати не менше 1, 5 л рідини. Тоді ваша шкіра буде виглядати красиво і молодо. Правильний підбір засобів для догляду за шкірою, чого вимагає природний макіяж, теж грає далеко не останню роль. Якщо тип шкіри у вас жирний або комбінований, то краще всього використовувати гелі для вмивання, які роблять з матовою, а також зберігають ph-баланс шкіри. Власницям сухої шкіри рекомендується очищати її за допомогою вершків або косметичного молочка. Якщо ви хочете використовувати тонік, то в ньому не повинно міститися спирту. Після очищення наносимо на шкіру шиї та обличчя зволожуючий крем, як того природний макіяж. А коли він вбереться, можна приступати до виправлення недоліків чим і займається природний макіяж. Якщо на шкірі є «проблемні» ділянки і нерівності, то їх можна виправити за допомогою коректора. Він обов'язково повинен бути на тон світліше, тижня тональна основа. При цьому сам коректор потрібно ретельно розтушувати. Наступним етапів є нанесення тональної основи. У продажу сьогодні є величезна кількість видів засобів, які надають шкірі рівний, гарний відтінок.

Тональні основи під природний макіяж можуть змінюватися консистенцією і щільністю. Підбирати їх потрібно з урахуванням типу шкіри. Матуючи основи ідеально підходять для жирної шкіри, а от зволожуючі - призначені для сухої. Тональна основа під природний макіяж наноситься за допомогою спонжа або спеціального пензлика. Наноситься досить тонким шаром. Якщо ви хочете тільки освіжити колір обличчя, а не проводити вирівнювання і корекцію шкіри, то можна зупинити свій вибір на зволожуючому тонуючим кремі. Наноситься він дуже легко. Таким чином, ви зможете домогтися ефекту відсутності макіяжу.

Для закріплення основи під природний макіяж наносимо розсипчасту пудру великий пензлем. Варто відзначити, що сама пудра повинна бути максимально природного відтінку, а також мати легку текстуру. Для даного макіяжу бажано відмовитися від використання пудри з блиском або бронзовим відтінком. Важливо всього лише доторкнутися легким рухом до шкіри при застосуванні пудри з мерехтливим ефектом. У цьому випадку можна буде кілька освіжити втомлену і тьмяну шкіру.


Для створення природного макіяжу очей бажано використовувати світлі відтінки тіней. Якщо ви хочете підкреслити вигин брів, що робить легко природний макіяж, то беремо темний олівець і виділяємо внутрішній їх кут. Тіні нейтральних тонів необхідно нанести на верхню повіку. Доповнити базові світлі тіні можна і білими. Наносимо їх на внутрішній кут ока, прямо під бровою. На зовнішню область століття - тіні пісочного відтінку. А ось підводку, особливо чорного кольору, для природного макіяжу використовувати не рекомендується. Для цього найкраще підходить коричневий олівець, який вибирає природний макіяж. Його необхідно акуратно розтушувати. Вії можете завити, а також підкрутити тушшю коричневого кольору.

Якщо необхідно виділити вилиці, то використовуйте рум'яна персикового кольору. Наносимо їх легкими рухами за допомогою великої кисті, а потім растушевиваем гарненько. Таким чином, ми зможе домогтися ефекту природного рум'янцю, як того бажає природний макіяж.

При природному макіяжі контур для губ наноситься виключно олівцем, причому, він повинен бути наближений за кольором до натурального. Губна помада теж не повинна сильно вже відрізнятися від кольору ваших губ. Якщо ви плануєте використовувати блиск, то робити контур зовсім необов'язково. Він наноситься за допомогою пензлика. Отже, загальними правилами природної макіяжу можна назвати нанесення легкими штрихами, використання лише натуральних тонів, а також ретельну растушевку. Все це дозволить вашій шкірі отримати природний тон і макіяж.

Додати коментар


Захисний код
Оновити