Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Жіночі духи

Аромат, елегантний або спокусливий, двересно-пестливий або квітково-підбадьорливий. Поєднує запахи свіжих фруктів, сандалу і м'яти. Ув'язнений в темному або матовим флаконі, що має прозору основу - чи є це витвором мистецтва. Чи існує предмет спільного бажання, без винятків для всіх дам? Це малоймовірно. Навіть не дивлячись на стиль, вік, спосіб життя, не існує в світі жінки, щоб вона на всі 100% була байдужою до ароматів! Також звідси виходить висновок, що звичайний флакон туалетної водою або з духами сам по собі простий, але і найкращий подарунок. Але проблема залишається при виборі парфумів для жінки, як зробити, щоб у підсумку вони підійшли їй до смаку?Для початку Вам доведеться визначитися з обов'язковими характеристиками в технічному плані. Вибрати який саме парфум продукт ви зібралися купувати? Парфуми, дорожчій версії з вмістом 20-30% композиції парфумерії, або парфумерну воду з 10-12% вмістом, або звичайну туалетну воду з композицією 6-8%.

У пору літа рекомендують більш свіжі і менше насичені запахи, а в зимовий період можна собі дозволити деревні, пудрові, теплі парфуми. Головне пам'ятати, що духи це лише «номенклатурна одиниця» лінії ароматів, яка необхідна і в теж час недостатня. Елегантним і розумним буде підхід до парфумерного вибору з точки зору купівлі набір з крему для тіла або молочка, флакона парфумів і дезодоранту. Кожен аромат воює один з одним і часом перемагає, а також з'єднаний кількома приємними запахами.

А тепер про сам ароматі.

Експерти вважають, що молоді дівчата від 22 до 25 років віку, воліють особливі свіжі фруктові і квіткові запахи. Ті жінки хто вже постарше, особливо ті які роблять кар'єру, вибирають більш елегантні, престижні, фантазійні композиції. Чим вона старша, тим більше вона починає любити пряні, терпкі аромати. Класифікуючись при всій своїй красі, практично не звужує області пошуку, проте деякі знання можна також і почерпнути.

Якщо взяти трохи більше близько до істини то люди підходять до зодіакальним класифікаціями: наприклад, дівчині спокусливого знаку Телець дарувати слід ті духи, які дадуть їй запах нескінченної жіночності, такі як (Elisabeth Arden) Splendor або (Givenchy) Organza Indecence.

Дивним також буде те, що дівчата Близнюки віддають перевагу затишним або теплим запахів, як ніби це допомагає їм знайти воздушною грунт під ногами, це: (Sonia Rykiel) SoniaRykiel, (Christian Lacroix) Christian Lacroix, (Gucci) Envy.

А чарівні Раки віддадуть перевагу флакончик (Calvin Klein) Obsession.

Жінці Льву, варто дарувати пряні: (Yves Saint Laurent) Opium, (Trussardi) Donna або (Givenchy) Organza.


Діви консервативні й воліють (Chanel) Chanel № 5 і (Lancome) Climat, також варто відзначити те, що вони вміють носити ці аромати так, що не здаються старомодними.

Терезам підійдуть (Clinique) White Linen Breeze і (Dior) Diorissimo. Особливо добре підійде тим, хто щедрий на скандали або ласку.

Жінки Скорпіони віддають перевагу (Byblos) Fuoco, (Issey Miyake) Le Feu D'Issey, (Kenzo) Jungle.

Енергійній жінці Водолію впору будуть (Rochas) Tocadilli або (Jean Paul Gaultier) Fragile.

Леді Козеріг добре поставиться до (Christian Dior) J'adore або (Paco Rabbane) Ultraviolet.

Артистичні Риби - полюблять набір мініатюрних, свіжих і солодких, орієнтальних і спортивних духів, кожен день дозволяють прийняти обличие з новим запахом.

Якщо Ви плануєте подарувати коханій або коханому парфуми, а також зробити подарунок знайомій подружньої парочці, зверніть уваги на фактор «духів-коханців», набори парних ароматів Givenchy або Chanel.

Також існують запахи, які подобаються всім і той же момент не самі по собі не просто парфуми, а й символи стилю і смаку, тому знадобляться будь-якій.

Але щоб не ризикувати при виборі - 100% гарантії ніхто дати не може. Духи поводяться кожен по-своєму при контакті з шкірою людини. Кращим варіантом подання буде вибір парфумів дівчиною в перший раз, а всі наступні отримуватиме бажану коробочку, завідомо з приємним запахом. Але такий спосіб по своїй натурі найнадійніший, але і самий нудний.

Додати коментар


Захисний код
Оновити