Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Правильний макіяж очей

Правильний макіяж очей - окрема тема для розмови. У даній статті ми із задоволенням розповімо вам про вірного нанесенні макіяжу, тобто предметом бесіди стане правильний макіяж очей. Безпосередньо перед початком виконання макіяжу очей необхідно очистити вашу шкіру спеціальним лосьйоном або використовувати косметичне молочко. Потім потрібно нанести будь-який необхідний крем, чого вимагає правильний макіяж очей. Саме нанесення крему необхідно робити вранці безпосередньо відразу після очищення обличчя.

Крем наноситься тільки лише по спеціальних масажних лініях. Наносячи легкий крем навколо очей, не потрібно натискати сильно на шкіру, чого вимагає правильний макіяж очей. Перед безпосередньо нанесенням макіяжу потрібно ретельно вимити руки, волосся обов'язково приберіть під косинку або зав'яжіть за допомогою гумки, щоб не порушити правильний макіяж очей. Зверніть особливу увагу на освітлення приміщення, в якому ви збираєтеся накладати правильний макіяж очей. Якщо необхідно виконати денний макіяж очей, то і світло в кімнаті обов'язково повинен бути як можна більш природним.

Якщо правильний макіяж очей повинен грати свою роль у вечірній час, то, відповідно, і освітлення потрібно підібрати вірне. Таким нехитрим чином ваш прекрасний правильний макіяж очей буде виглядати набагато природніше. Якщо ви щаслива володарка довгих і пухнастих від природи вій, то вам не потрібна подовжуюча туш, яка перетворює правильний макіяж очей. Зверніть особливу увагу на щіточку в туші, вона ні в якому разі не повинна створювати на ваших віях грудочки. Туш наноситься в два шари, другий обов'язково після повного висихання першого, для уникнення відчуття "важких" вій. Обов'язково фарбуйте і нижні вії, тут вже достатньо одного шару. Якщо у вас від природи очі зовсім і не великі, ви цілком можете скористатися спеціальним білим олівцем і трохи свою нижню повіку, чого потребує правильний макіяж очей. Після цього нанесіть більш світлі тіні в кут ока і так само потім на всю поверхню століття. Брови дуже можуть змінити до невпізнання погляд абсолютно будь-якої жінки. При цьому можна скористатися послугами фахівця, а також освоїти цю нехитру процедуру самої, щоб зробити правильний макіяж очей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити