Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як вибрати і купити косметику

Буквально кожен рік, сотні брендів з косметики в продаж випускають десятки тис. нових засобів по догляду за Вашою шкірою, що в більшості випадків значно ускладнює процес підбору підходящої косметики. Косметичні засоби, які підбираєте необхідно купувати, грунтуючись на ціні, але і по безлічі інших чинників.
Порада 1.

Брендовий репутація.


Якщо взяти до уваги чинник того, що в косметиці настільки велика різноманітність новинок, то слід звернути увагу на брендову репутацію, на відгуки про їх продукції від покупців, шукати огляди цього бренду косметики, читати зазначену на офіційних інтернет порталах інформацію.


Порада 2. Відповідності типам шкіри.

Перед тим як вибрати засіб по догляду за вашою шкірою, спочатку необхідно переконатися, що воно підійде до вашого типу шкіри. Для власниць жирного типів шкіри найкраще буде відмовитися від крему і взяти собі очищаючий лосьйон, який видалить надлишковий жир з шкіри. Для сухих типів шкіри підійде спеціальна зволожуючий засіб з кремовою текстурою, а щоб лікувати вугри - продукт, який не містить перекису альфа-оксикислот і бензоїлу, так як косметика з наявністю цих компонентів викличе додаткові роздратування.

Такий тип шкіри постає визначальний при виборі косметики фактором. Власниці, наприклад, сухого типу шкіри зупиняються на виборі засобів з текстурою на основі крему, в той момент, коли на жирній шкірі косметика почне розпливатися. Для тих, у кого шкіра дуже чутлива найкраще уникати такої косметики, а особливо складових евкаліптової олії, ментолу, перцевої м'яти, спирту, гамамелісу, так як вони викликають додаткові роздратування.


Порада 3. Пакувальна інформація.

До того, як Ви придбаєте косметичний засіб, ретельно вивчіть вказаний на етикетці склад продуктів. Особливу увагу зверніть на першу половину складу - на всі його активні інгредієнти (саліцилової кислоти, перекис бензоїлу, гліколевої кислоти). Може саме вони в минулому у Вас викликали сухість і роздратування шкіри. Якщо таке є, то від покупки відмовтеся. Також не забувайте, що продукт по догляду за вашою шкірою може викликати роздратування на занадто чутливій шкірі.


Порада 4. Терміни придатності.

Одним з кращих переважних аспектів коштів є їх довговічність: щоб щодня доглядати за шкірою то Вам буде потрібно мала частина лосьйону або крему, готові прослужити достатньо довго. Тому коли будете вибирати косметику то зверніть увагу на терміни її придатності - можливо, він закінчиться ще до того як ви, зможете спустошити флакон хоча б наполовину. Терміни придатності натуральної косметики менші термінів традиційних засобів косметики, так як останні містять більше консервантів.

Порада 5. Частота використання.


Коли виберіть косметику, оцініть співвідношення частоти використання і ціни: буде розумніше витратити суму значних коштів на косметику, яку будете використовувати на тижні або ще краще щодня.


Рада 6. Їх функції.

Та косметика, яка виконує відразу кілька функцій, дозволяє економити на купівлі декількох засобів. Купуючи крем з ультрафіолетовим захистом, можна не викидати окремі гроші на купівлю додаткового крему з сонцезахистом.


Рада 7. Реклама та її вплив.

Великі бренди косметики не даремно вкладають мільйони доларів на масштабні компанії з реклами щорічно: саме вони і стають тим чинником при купівлі майбутньої косметики. Давати впливати на рішення про покупку рекламі не можна - можливо, що насправді та косметика виявиться не такою як у рекламі за своїми якостями та ефективності.


Рада 8. Наукові дослідження.

У рекламі своєї продукції всі косметичні бренди, за правило люблять використовувати підтверджені дії їх косметики після наукових тестів. Коли вибираєте косметику, в першу чергу перевіряйте те, що дані дійсно відповідають твердженням товару. Як для прикладу, дослідження щодо ефективності альфа-оксикислот для шкіряного ексфолиации насправді себе показали з кращого боку.

Переконуючись у достовірності косметичної реклами, проконсультуйтеся з дерматологом або спробуйте самотужки знайти дії інгредієнтів входять до складу продукції, з Інтернету.


Рада 9. Можливість заощадити.

Висока точність це ще не означає що якість висока. Іноді активні інгредієнти можна знайти в складі формули дешевших продукцій. Для прикладу, окис бензоїлу і саліцилова кислота, що дозволяє впоратися з Вашою проблемою, міститься в дорогій косметиці, а також і в більш дешевої продукції, менш розрекламованих брендів.


Рада 10. Імпульсивність покупки.

За часту рішення купити нову косметику приймають люди грунтуючись на рішення купити його імпульсивно. А значить, щоб відразу не платити за покупку, краще дати собі пару днів подумати і оцінити тверезо всі за і проти, про придбання цієї косметики.

Додати коментар


Захисний код
Оновити