Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як боротися зі стресом шкіри - антистресова косметика

Стрес - це механізм створений природою, спеціально, щоб викликати фізіологічні та психологічні зміни в організмі, що б він міг пристосуватися до нових умов. Шкіра піддається найбільшому впливу стресу. У той же час вона піддається негативному впливу переживань, різноманітних неврозів. Так само на неї чинять руйнівну дію вживання алкоголю, куріння, неправильне харчування, забрудненість атмосфери, сильний вітер, мороз, прямі сонячні промені. Одночасно, організм у стані стресу намагається, щоб поживні речовини потрапляли до найбільш життєво важливим органам. При цьому від їх нестачі шкіра страждає.

Таким чином, шкіра схильна до постійним «ударів». За шкірою дуже важливо правильно доглядати. Це допоможе відновити її і прекрасно виглядати, незважаючи навіть на стрес. Саме про це йдеться в статті «Як боротися зі стресом шкіри - антистресова косметика».

Під час стресу негативні зміни в шкірі відбуваються на клітинному рівні. Всередині клітини погіршується процес обміну речовин, сповільнюються процеси відновлення клітин. Шкіра, що відчуває постійний стрес на собі, починає передчасно старіти. Часто з'являється відчуття стягнутості шкіри, стає чутливою до несприятливих для неї факторів, більш дратівливою. Пов'язано це з тим, що відбувається зміна чутливості нервових рецепторів, а це призводить до погіршення балансу шкіри: жирна шкіра стає більш жирної, суха - ще сухіше.

Навесні наша шкіра стає особливо чутливою, так як організм перебудовується на літній режим. Брак вітамінів зазнає весь організм. Крім цього, на шкіру діють несподівані перепади температур, від мінусових до плюсових. З'являються від весняного сонечка веснянки. Наслідки зими з віком позначаються тільки сильніше.

Шкіру необхідно насичувати вітамінами навесні. Особливо турбуватися з цього приводу не варто молодих жінок 25-30 років, їм достатньо хорошого відпочинку і зволожуючих масок і кремів. Молода шкіра має здатність до швидкого відновлення. Але цього буде недостатньо в боротьбі зі стресом шкіри жінкам середнього та старшого віку. Їх шкіра відновлюється набагато повільніше, зростають її вразливість і чутливість. З віком ставлення до проблем змінюється, і стрес стає хронічним. У цих випадках на допомогу приходить спеціально розроблена антистресова косметика, яка підходить до будь-якого типу шкіри і є потужним енергетичним стимулом. Ця косметика призначена для усунення наслідків дії стресу на шкіру, і ніяким чином не впливає на сам стрес.


Косметика, призначена для боротьби зі стресом, містить обов'язкові інгредієнти: амінокислоти, поліпшують діяльність клітин, пантинол, колаген, мікроелементи (найважливішим вважається магній, який є антистресовим мікроелементом), антиоксиданти, які нейтралізують згубну дію вільних радикалів і вітаміни.

В косметичні препарати крім поживних речовин, входять і спеціальні комплекси, які усувають підвищену чутливість нервових рецепторів, що стимулюють викид гормонів, що роблять вплив на імунні реакції, покращують внутрішньоклітинний обмін, підвищують тонус шкірних судин.

До складу антистресової косметики поряд зі спеціальними входять натуральні комплекси - це ефірні масла, нормалізують чутливість, відновлюють мікроциркуляцію, знімають напруження мімічних м'язів, покращують клітинний обмін речовин, запобігають передчасному старінню шкіри. Що призводить до усунення сухості шкіри, і вона стає більш м'якою.

У антистресової косметики містяться необхідні для шкіри вітаміни Е, С і А. найнеобхіднішим з них є вітамін С, який покращує колір обличчя, зміцнює стінки кровоносних судин, активізує його захисні функції, нормалізує обмінні процеси, процеси пото-і саловиділення шкіри. Для прискорення процесу оновлення клітин, усунення слідів проблемної шкіри, необхідний вітамін А. Для процесів, що забезпечують ефект омолодження шкіри, у косметику додають вітаміни групи В. За допомогою вітаміну В6 підвищується пружність і гладкість шкіри, полмогает засвоєнню корисних речовин. Д-пантенол, різновид вітаміну В5 - володіє сильним властивістю відновлення тканини, протизапальну і загоює ефект, використовується в антивікових кремах. Поєднання вітамінів необхідно для деяких процесів, наприклад вітаміни Е і А, які потрібні для сухої шкіри, особливо коли вона стає грубіше і суші навесні. А при пористій і жирній шкірі, де характерні камедоны і прищики, треба скористатися комбінацією вітамінів С і Е.

До складу антистресової косметики крім спеціальних комплексів і вітамінів часто входять такі інгредієнти:

• Алантоїн, що володіє заспокійливою дією, прискорює процеси регенерації тканини, надає шкірі еластичність і гладкість, зволожує.

• Алое Віра - натуральний стимулятор, що володіє протизапальними властивостями. Є антиоксидантом, покращує регенерацію клітин шкіри.

• Альфа-гидроксидниє кислоти, отримані з молока, цукрового очерету і фруктів. Як правило, їх використовують в косметиці, для жінок після 45 років, сприяють відлущування мертвих клітин шкіри.

• Гіалуронова кислота, підтримує водний баланс, сприяє зміцненню колагенових волокон, що утримує вологу в клітинах шкіри.

Найбільший ефект застосування антистресової косметики дає в комплексі з масажем шиї та обличчя і шиї. Це допомагає боротися результативніше зі стресом, і зберегти на довгий час красу і молодість шкіри.

Додати коментар


Захисний код
Оновити