Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Крем для збільшення грудей

Крем для збільшення грудей - це чудодійний засіб, що реально допомагає коректувати форму бюста. У разі якщо пані абсолютно незадоволена власними грудьми, то вона неодмінно лягає під ніж досвідченого хірурга. А як же бути тим милим дамам, які побоюються даної процедури або ж просто не мають у своєму розпорядженні такими засобами, щоб можна було дозволити собі таке задоволення. Натомість хірургії вони, звичайно ж, шукають більш підходящі варіанти - наприклад, крем для збільшення грудей. Не так вже давно з'явилися креми, які призначені саме для того, щоб збільшити об'єм грудей.Крем для збільшення грудей: процес

Причиною маленького розміру грудей в більшості випадків виступає саме брак естрогенів, які є важливими жіночими статевими гормонами. У результаті груди так і залишається недорозвиненою, з віком вона попросту «всихає» і обвисає, згубно позначаються на грудях жінок і післяпологовий період.

Фітоестрогени, які включає крем для збільшення грудей, являють собою природні естрогени, але от тільки рослинного походження. Вони мають властивості, схожі з властивостями статевих гормонів жінок. Розумно вибрані трави, наявні у змісті кремів, призначених для збільшення грудей, здатні внести в організм дами «гармонію», тим самим збільшити молочну залозу за допомогою природного засобу. При цьому видужає лише груди, решта пропорції вашого тіла залишаться без змін. Під впливом крему збільшується саме залозиста тканина. У відразу з цим груди істотно підводиться, стає пружною, зникають зморшки. Є крем для збільшення грудей, який посилює саме циркуляцію крові в грудях. Груди, відповідно, збільшується, але неістотно і всього лише на пару днів.


Крем для збільшення грудей: скільки слід чекати бажаних форм?

Само собою, про розмір Памели Андерсен можете відразу ж забути. А ось збільшення на пару розмірів виробники обіцяють вже по закінченню трьох місяців застосування крему. У підлітків результат, природно, більш помітний. Жінки до тридцяти п'яти помічають розгладження зморшок приблизно через два місяці. Більш зрілі жінки чекають результат трохи більш тривалий час. Груди підтягується і збільшується протягом півроку. За умови, що крем для збільшення грудей застосовується систематично. Але ось у дорослих представниць прекрасної статі результат зберігається набагато довше, ніж у шанувальниць пишних форм молодше віком.

Крем для збільшення грудей: Попередження

Всі креми, призначені для збільшення грудей, не заслужили ще слави пластичної операції. Та й застосовувати їх родили зовсім не бажано з тієї причини, що вони впливають на молочні залози.

Додати коментар


Захисний код
Оновити