Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Історія органічної парфумерії

Популярність на все натуральне в останні 10-15 років просто охопила все населення: від малих, до великих. Натуральна одяг, взуття, їжа і так далі. Не залишилася в тіні і парфумерія. Про історію виникнення парфумерії написано дуже велику кількість наукових праць. Починаючи від Стародавнього Єгипту, Японії, Сирії, і кінчаючи XIX сторіччям - це все - ера природною або не натуральної парфумерії, з усіма її злетами і падіннями. Для її створення застосовували тільки лише натуральні складові: ефірні масла квітів, трав, кори дерев та інші.Проте вчені не стоять на місці і розвиваються дуже швидкими темпами. В кінці XIX століття органічна хімія зробила диво, неприродно створивши натуральні аромати. На початку був створений запах ванілі, потім мускус, потім кумарин та інші. «Jicky» від Guerlain, стали найпершими парфумами з штучної добавкою. Вони були вироблені в 1889 році. Після, були зроблені й інші, теж не менш популярні - «Chanel № 5» від Chanel, «Chypre» від Coty, та інші. XX сторіччя - це сторіччя нових технологій та органічних парфумів. Виникнення штучних аналогічних парфумів сильно уцінило виробництво. І, на жаль, на все життя змусила забути про натуральні ароматах. У XXI столітті, на сьогоднішній момент, повернулася популярність на органічні парфуми, які називаються селективні або нішеві. Відбулося відновлення давно забутих духів повною обсязі, які, природно, ні в яке порівняння не йдуть з ніжними, м'якими і легкими замінниками.

Обов'язкова сертифікація парфумів

До 60-х років XX століття в основному всю парфумерну продукцію називали: «натуральної». Навіть якщо в її основі і була мала частка відсотка хімічної сполуки. Однак коли ввели міжнародний сертифікат, настав кінець спекуляції. У всьому світі існує невелика кількість відомих організацій контролю натурально чистої продукції: BDIH (Німеччина), Ecocert (Франція), USDA (США), AIAB / ICEA (Італія). Вони разом розробили і вирішили перелік певних правил для органічної косметики, а також і для парфумерії.

У ці правила входить:

У складових компонентах продукції повинні входити, як мінімум 95% натуральних речовин. Компоненти, які додані до складу, не повинні містити хімії.

У сертифікацію внесений список всіх небезпечних для здоров'я неприродних ароматизаторів, продуктів нафтоперероблення, і інших підозрілих речовин.

Інгредієнти тваринного походження заборонено використовувати на виробництві.

Крім того, з екологічно безпечного матеріалу повинна складатися упаковка товару. А в іншій фасовці немає ніяких гарантій, що товар, який взаємодіє з тарою, що не вбере в себе частину шкідливих і небезпечних речовин.


Знак на коробці будь-який з цих компаній з прекрасним ароматом повинен гарантувати органічність і якість.

Переваги та недоліки органічної парфумерії

До переваг природно можна записати:

Стовідсоткові натуральні складові компоненти.

Неповторні ароматичні букети, які спочатку були зроблені парфумерами. Це має дуже важливе відношення до духів, що вироблялися до 20-х років XX століття. А потім їх складу виробник замінив на дешевший - синтетичний. Таким чином, залишилися колишні компоненти, а саме звучання зазнало істотних змін.

Недоліки у органічної парфумерії теж є:

Натуральні природні компоненти для парфумів, а також екологічно чиста фасування коштують набагато більше. У середньому ціна за 30 мілілітрів флакона нішевого парфуму становить приблизно 100 доларів США.

Дуже обмежений вибір ароматів. Треба згадати, що деякі парфуми стали улюбленими, тому, що вони - не натуральні, тобто штучні. Незважаючи на їх «неприродних» вони отримали величезну популярність, як серед жіночої статі, так і серед чоловічого.

Ще один мінус, духи дуже складно і проблематично придбати. Далеко не всі обласні, а тим більше, районні центри країн СНД і Росії, можуть сказати, що задоволені великим вибором селективної парфумерії.

Органічну парфумерію вже давно визнали, і тепер завжди використовують дуже багато світові зірки, до яких відносяться: Кейт Мосс, Кайлі Міноуг, Х'ю Джекмен та Роберт Паттісон і багато інших. Звідси, підведемо підсумок, що вибір, як завжди, залишається за жінками, які набувають для себе парфумерні вироби.

Додати коментар


Захисний код
Оновити