Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Свадебний макіяж нареченої

1.Свадебний макіяж нареченої. Перед тим, як наносити косметику, обличчя потрібно очистити за допомогою тоніка, а також зволожити кремом;

2.Свадебний макіяж нареченої. Для того щоб приховати ті ділянки шкіри, де є деякі проблеми, наприклад, прищик, необхідно застосувати маскує олівець, який має зелений колір;

3.Свадебний макіяж нареченої. Тональний засіб наноситися не тільки на обличчя і шию, а також на вуха і область декольте. Після цього всі припудрюється;4.Свадебний макіяж нареченої. Потім розчісують брови за допомогою спеціальної щіточки. За допомогою спеціального гостро відточеної олівця відбувається відділення лінії брів тільки по напрямку волосся. Для того щоб вони не здавалися розділеними. Візуальне розкриття погляду відбудеться за допомогою білої смуги, яка знаходитися біля краю брови.

5.Свадебний макіяж нареченої. Як сама наречена, так і її вигляд, повинен давати відчуття легкості, ефектності. Для того щоб створити такий образ, потрібно застосувати постільні тони при нанесенні тіней на століття. Це може бути рожевий, бежевий або ж білий і т.д. Для того щоб виглядати шикарно, колір тіней і губної помади повинен підходити і поєднуватися з кольором букета.


6.Свадебний макіяж нареченої. Щоб підкреслити очі, необхідно нанести тоненьку стрілку біля основи вій за допомогою підводки або ж олівця. Для більш виразного погляду необхідно наносити спеціальні тіні за допомогою спеціального пензлика на нижню повіку.

7.Свадебний макіяж нареченої. На вії туш необхідно наносити кілька разів. А всі її надлишки забираються за допомогою спеціальної щіточки для вій. Залежно від того, яка палітра макіяжу, в тон її і вибирають туш. Вона може бути від сірої або блакитний до чорної.

8.Свадебний макіяж нареченої. Для того щоб промальовувати контур губ, необхідно підібрати олівець під їх колір. Якщо потрібно - то відразу ж і вироблятися корекція їх лінії. Потім вони Припудрюємо і промокають серветкою. І тільки потім на них наноситися помада або ж блиск.

9.Свадебний макіяж нареченої. І останнім штрихом є нанесення на вилиці за допомогою м'якої і пишною кисті рум'ян, які можуть бути ніжно-рожевого або ж персикового відтінків.

Додати коментар


Захисний код
Оновити