Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Фантазійний макіяж

Фантазійний макіяж прийшов у наше життя порівняно недавно. У наше повсякденне життя вже давно увійшли такі поняття, як дрес-код, який вимагає від нас певного зовнішнього вигляду. Нам залишилися лише свята, на яких ми можемо відірватися на всю котушку, повністю розкритися, що б всі побачили, які ми є: яскраві, що запам'ятовуються, індивідуальні особистості.

Фантазійний макіяж дуже підійде для вираження свого «Я», фантазійний макіяж спеціально був створений для таких цілей.Часто, у людей, коли вони чують словосполучення «фантазійний макіяж», спрацьовує стереотипне мислення. Вони, ці люди, починають вважати що «фантазійний макіяж» це щось помітне, яскраве або вульгарне. Для того, щоб розвіяти цей міф, наведемо приклад: намальовані візерунки нагадують ручної браслет, є ні що інше, як фантазійний макіяж. Тому тут вже точно не обійдешся стереотипним мисленням. Мушка на лобі у індійських жінок - це теж елемент фантазійного макіяжу.

Фантазійний макіяж і його відмінність від традиційного макіяжу.

Фантазійний макіяж можливий без обмежень. При звичайному макіяжі, є деякі обмеження, які ми не переступаємо: якщо ми акцентуємо очі, то чи не вибираємо яскраву помаду. Фантазійні же макіяж залежить тільки від польоту вашої фантазії або ж фантазії фахівця.

Для фантазійного мейк-апу потрібно заздалегідь спланувати освітлення, яке буде на вечірці, так як треба буде акцентувати увагу на певних кольорах. Одну з головних ролей складають тіні. Адже за допомогою світлих тонів фахівець зможе не тільки укрити недоліки вашого обличчя, але і виділити родзинку.


Природно, не у всіх вистачить сміливості на вихід з таким макіяжем в люди, але ця стаття і не для боягузок. Фантазійний макіяж необхідно використовувати на таких подіях як ювілеї, весілля, покази мод та інші різноманітні тусовки. Фантазійний макіяж дозволить вам вигідно відрізнятися від інших.

Фантазійний макіяж, правда, має один недолік (тільки нікому): такий макіяж дуже складно створити самої, можна тільки за допомогою подружки, або спеціаліста. Звичайно спроба, не тортури, але професіонал все ж зробить все на порядок вище. Плюс вам не треба буде витрачати час на підбір фарб, тіней і туші. Спеціаліст ж завдасть вам макіяж так, що ви його самі не помітите, і він не буде вас обтяжувати.

Залишився лише питання: як же постати перед суспільством, який стиль обрати? Тут мільйони варіантів, залишилося вибирати. Це можуть бути і тварини, і рослини, і люди, супер-пупер-герої, краєвиди гір, природа і ще багато чого, аж до стародавніх мов.

Новітнє віяння моди свідчить що зараз актуальне Хаусорнамент, плюс так само ілюзія одягу. Найчастіше малюють топіки, і бюстгальтери. Для того, щоб макіяж став більш гламурним, включіть в його склад стрази та блискітки.

Простіше кажучи, фантазуйте, віддавайтеся душею такого макіяжу і результат не змусить себе довго чекати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити