Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Технології нарощування нігтів: запитання та відповіді

Сучасні технології в галузі краси сьогодні дійсно творять чудеса, вгадуючи і втілюючи найнеймовірніші мрії чарівною, але часом невпевненою в собі принцеси. Адже багатьом розумним і витонченим леді не дають спокою деякі вади в зовнішності, які можна вишукано завуалювати або навіть звернути в достоїнства руками справжньої феї.

Наприклад, всього за кілька годин ламкі, крихкі, короткі нігті, що мають непрезентабельний вигляд, помітно перетворяться і стильно завершать образ із застосуванням однієї з технологій нарощування нігтів.

 

Що таке нарощування нігтів?

Процедура нарощування нігтів, яка визнана однією з найбільш затребуваних послуг салонів краси протягом уже понад півстоліття (вперше технологія нарощування нігтів була випробувана легендами світового кіно - Гретою Гарбо і Марлен Дітріх, які щодня накладали пластмасові нігті на монтажний клей), являє собою штучне подовження нігтів .

Кожна з відомих нині технологій нарощування нігтів включає також зміну форми і дизайну нанесенням на нігтьову пластину спеціальних матеріалів, зміцнення та оздоровлення, надання естетичного вигляду манікюру, який, однак, максимально наближений до природного. До слова, відрізнити штучні нігті від справжніх практично неможливо завдяки винаходу стоматолога Генрі Рі, який відкрив у кінці 70-х років минулого століття першу професійну технологію нарощування нігтів за допомогою стоматологічного акрилу.

Варто відзначити, що спочатку акрилова технологія нарощування нігтів була шкідлива і далека від досконалості. Оскільки метілметакрілат, що входить до складу акрилу, по-перше, був токсичний, а по-друге, формувало дуже товсті і крихкі нігті, які легко пошкодити і досить дорого було відновити.

Але стрімкий розвиток технологій у галузі краси і моди, стилю і дизайну зробили косметичну і настільки необхідну послугу нарощування нігтів технічно більш досконалою, практичною і масово доступною завдяки розробці декількох технологій нарощування нігтів, що гарантує вибір та індивідуальний підхід до кожної клієнтки.

Технології нарощування нігтів: акрил або гель?

На сьогоднішній день майстри манікюру розрізняють 4 основні технології нарощування нігтів, які мають свої особливості, переваги і недоліки. Найбільш популярною і використовуваної технологією нарощування нігтів визнана акрилова технологія нарощування нігтів.

Акрил має вигляд порошку або пудри, яка при додаванні спеціальної рідини (іквід) стає густим і майже миттєво твердіє (протягом 1, 5 хвилини) матеріалом (акрілат) для подовження нігтів. Акрилова технологія нарощування нігтів дозволяє легко лише за допомогою пилки надавати нігтям бажану форму, а за допомогою лаку будь-якого кольору, структури і якості - чудовий дизайн, стиль і настрій. Акрилова технологія нарощування нігтів - найдешевший спосіб удосконалення манікюру, але найбільш небезпечний за рахунок вмісту метілакріловой і акрилової кислот: попадання на шкіру рук загрожує алергією.

Тому акрилова технологія нарощування нігтів шкідлива для здоров'я організму, який змушений протягом 2-х годин створення, накладання, полірування, фарбування штучних нігтів вдихати їдкий запах акрилу. Хоча, будучи небезпечним для дихання та шкіри клієнтки, акрил корисний для її нігтів, оскільки виконує захисну функцію її натуральних нігтів. До речі, в разі травмування зазвичай міцних нарощених нігтів акрилова технологія нарощування нігтів дозволяє швидко і якісно виправити порушення, чого не гарантує гелієва технологія нарощування нігтів.

Оскільки спеціальний гель (основний компонент другий за популярністю технології нарощування нігтів) є самовирівнюється смолою, яка твердне під впливом ультрафіолетового випромінювання, гелеві нігті відрізняються еластичністю, але разом з тим і тонкістю. Тому гелієва технологія нарощування нігтів заперечує ремонт пошкодженого манікюру, який, однак, максимально наближений до природного, - необхідно заново нарощувати нігті. Ще одним недоліком гелієвої технології нарощування нігтів можна назвати складність і копіткість зняття гелевих нігтів, які все-таки визнані самим довговічним штучним манікюром: акуратне використання і належних догляд (у тому числі корекція гелевих нігтів кожні 3 тижні) гарантує бездоганний манікюр протягом 4-х місяців.

Головне достоїнство гелієвої технології нарощування - максимальна безпека для організму і користь для натуральних нігтів. Тому що смолянисті речовини хвойних дерев у складі гелю для нарощування нігтів зміцнюють штучні і оздоровлює, захищають природні нігті. Гелієва технологія нарощування нігтів заперечує алергічні реакції. До того ж гель для нарощування нігтів визнаний найкращим засобом профілактики грибкових захворювань. Саме завдяки тому, що гелієва технологія нарощування нігтів забезпечує повітрообмін, організм легко і регулярно звільняється від шкідливих речовин.

Гелієва технологія нарощування нігтів - найбільш довговічна. Тому як провівши в салоні краси 3 години, можна третину року при ретельному догляді за гелевими нігтями демонструвати ідеальних манікюр.

Чарівний шарм гелевим нігтям можна надати за рахунок паралельного використання шовкової технології нарощування нігтів, коли клапоть спеціального матеріалу зі скловолокна, зовні нагадує шовк, прокладають між шарами гелю. Поєднання гелієвої і шовкової технологій нарощування нігтів, що під силу тільки професіоналові, гарантує міцність, універсальність і довговічність манікюру.

Для самих зайнятих дам косметологи розробили унікальну технологію нарощування нігтів в домашніх умовах - "клей-пудра», яка за 40 хвилин закріплює штучні нігті з уже готовим французьким манікюром.

Однак шанувальниці нарощених нігтів, що випробували всілякі технології нарощування нігтів, радять самостійно не експериментувати з штучним манікюром - можна серйозно пошкодити і без того не ідеальні з точки зору медицини та естетики натуральні нігті. Тому, визначившись з технологією нарощування нігтів (а на сьогодні це - суміщення найміцнішою акрилової і найбільш привабливою гелієвої технологій нарощування нігтів), краще за допомогою звернутися до хорошого, судячи з відгуків і рекомендаціям, майстру, який запропонує зробити ще один вибір - тіпси або форми.

Способи нарощування нігтів: типси або форми?

Враховуючи той факт, що впевнено прагне до першості саме гелієва технологія нарощування нігтів, тіпси поступово стають найбільш затребуваним засобом естетичної косметології. Оскільки гелієва технологія нарощування нігтів вітає трипси, а її головна конкурентка - акрилова технологія нарощування нігтів - форми.

Тіпси - це штучні подовжувачі нігтів, які залежно від бажаної довжини можна закріпити за допомогою клею на половину або на третину нігтьової пластини, що скорочує пошкодження натуральних нігтів. Тіпси, що найбільш наближені по виду до натуральних нігтів, розрізняють за розміром, формою, кольором. Так, тіпси, застосовуються у відомих технологіях нарощування нігтів, здатні після шліфування набути дизайн стилетів (довгих гострих нігтів) або короткого френча.

Форми, як часто використовувані засоби в різних технологіях нарощування нігтів, являють собою спеціальні шаблони, інакше кажучи - паперові, пластмасові або металеві трафарети. Форми надягають на вільний край пальця і видаляють з натурального нігтя після полімеризації для подальшої шліфовки. Даний спосіб нарощування нігтів можливий лише у випадку, якщо у клієнтки натуральні нігті мають довжину не менше 2 мм.

Безперечно, вибір технології і способу нарощування нігтів суто індивідуальний. Оскільки кожна технологія нарощування нігтів володіє достоїнствами і недоліками. Але всі технології нарощування нігтів - якими б досконалими по процесу створення манікюру і привабливими по результату вони не були - в тій чи іншій мірі шкідливі і навіть згубні для натуральних нігтів.

Тому, незважаючи на магічну чарівність штучних ідеальних нігтів, не варто часто захоплюватися нарощуванням нігтів, а, практикуючи різні технології нарощування нігтів, краще робити перерви і ретельно, серйозно підбирати технологію і спосіб нарощування нігтів, матеріали, форму і головне - надійного майстра.

Додати коментар


Захисний код
Оновити