Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зміцнення нігтів біогелем

Зміцнення нігтів біогелем - одна їх новинок у манікюрних салонах. Якщо століття 20-ий можна сміливо назвати епохою інформаційних технологій, то 21-е сторіччя неодмінно стане ерою здорової природної краси, яка вже сьогодні зведена в культ. Адже зі стрімким розвитком косметології досягнення ідеалів краси і стилю стало реальним і масово доступним.

Саме тому в наші дні кожна жінка, бажаючи бути не слабкою.

Як велить її стать, а прекрасною, трепетно і уважно вдосконалює свою зовнішність, спостерігаючи за справді чарівними новинками для оздоровлення і преображення. Одним з останніх диво-винаходів косметологів визнаний биогель для зміцнення нігтів, який став найкращим подарунком до Жіночого дня.

Адже в період весняного авітамінозу і майбутніх садівничих і ремонтних робіт, коли натуральні нігті природним чином стають крихкими, м'якими, ламкими, тому часто ламаються і шаруються, і, відповідно, потребують зміцнення саме биогелем, який дає нігтям друге життя. Оскільки биогель, дбайливо зміцнюючи нігті, повертає нігтям здоров'я, силу і красу, а їх чарівною власниці - впевненість, радість і комфорт.

Біогель - це полімер, розроблений американськими вченими близько 20 років тому на основі смоли південно-африканського тіксового дерева, яка відновлює структуру натуральних нігтів як до нарощування, так і після послуги створення, періоду носіння і часу зняття штучних нігтів. Завдяки високому вмісту протеїну, биогель повною мірою живить нігті необхідними речовинами для нормального росту.

Зміцнення нігтів біогелем являє собою косметичну процедуру, яка можлива як в умовах салону, так і вдома, по рівномірному нанесенню біогелю на ніготь. Саме зміцнення нігтів біогелем забезпечує захист нігтьової пластини від пошкодження, не перешкоджаючи повітрообміну.

До того ж зміцнення нігтів біогелем, який володіє і знеболюючими властивостями, абсолютно безпечно: биогель нетоксичний, а значить, зміцнення нігтів біогелем НЕ загрожує алергією. Тому зміцнення нігтів біогелем допустимо і для вагітних жінок, які в пошуках гідного тата для свого малюка чарували кавалерів ідеальним і ексклюзивним манікюром на нарощених нігтях.

До речі, у разі зміцнення нігтів біогелем після процедури нарощування спочатку варто знежирити кожен нігтик, позбавивши його штучного блиску, щоб після додати природний, потім живити його вітамінної рідиною, продезінфікувати тольком, а в завершенні нанести зміцнюючий і захищає биогель. Зміцнення нігтів біогелем також прискорює ріст натуральних нігтів, на яких лак будь-якої якості і колірного поєднання зберігається у кілька разів довше - від 2-х до 4-х тижнів.

До слова, биогель, який ще й вирівнює натуральні нігті, лише вітає райдужний манікюр: сьогодні існує і прозорий (наприклад, для французького манікюру), і кольоровий биогель (скажімо, для манікюру в іспанському темперамент).

Саме тому в період пробудження природи, яка приміряє нові і барвисті костюми, справжні леді країн-законодавців моди в Західній Європі (Франція, Італія, Великобританія) та Америці (США, Канада, Бразилія) для зміцнення нігтів вибирають кольоровий биогель. У цих розвинених економічно та культурно державах світу зміцнення нігтів біогелем вже більше 10-років (биогель з'явився в 1998 році). Для держав Східної Європи зміцнення нігтів біогелем - цікава новинка, випробувати яку, однак, може дозволити собі кожна поважаюча себе жінка.

Додати коментар


Захисний код
Оновити