Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Нарощування гелевих нігтів

Кожна поважаюча себе жінка вважає привілеєм мати гостренькі кігтики. Вона може бути впевнена, що, поманивши чоловіка пальчиком з чудово зробленим манікюром, представник сильної статі буде навіки підкорений нею. І тут Ви скажете, як же можливо мати довгі доглянуті нігті, якщо кілька разів на дню необхідно мити посуд, займатися прибиранням і прати? Все це стане можливим, якщо Ви вирішите зробити процедуру нарощування нігтів. Відвідуючи майстра з нарощування нігтів 1 раз на місяць, Ваші довгі доглянуті нігтики стануть для Вас повсякденним прикрасою.Нарощування гелевих нігтів є найпоширенішим видом нарощування. Крім цього виду нарощування є ще нарощування за допомогою акрилу, шовку і смоли. Найбільшою популярністю, все-таки користується нарощування гелевих нігтів. Гель проникає в нігтьову пластину не дуже глибоко, на відміну від акрилу, до того ж гель не викликає алергічних реакцій. Крізь гель пропускається повітря, а це, у свою чергу, дозволяє власним нігтю дихати. Гелієві нігті найбільш схожі на природні. Вони блищать і виглядають святковими. Поверхня їх максимально рівна. Але у гелієвих нігтів є і недоліки. Якщо порівнювати їх з іншими матеріалами, то вони є більш крихкими. Гелієві нігті бояться занадто різких перепадів температур. Якщо Ви перебували на вулиці в мороз без рукавичок, а потім потрапили у тепле приміщення, то гель може дати тріщини. А вже коли тріснув гелієвий ніготь, то він ремонту вже не підлягає, потрібно робити новий ніготь.

Виявляється, ще за часів Стародавнього Єгипту дізналися про нарощування нігтів. Дружини васалів покривали нігті сріблом, а дружини великих фараонів - золотом. Вчені, завдяки проведеним розкопкам в Єгипті, виявили докази того, що техніка нарощування нігтів виникла вже дуже давно.

Інші предмети нарощування

Справжніми накладними нігтями є тіпси. Їх наклеюють на нігтьову пластину і сточують. Потрібно, щоб кордон між тіпсів і природним нігтем була невидно. Зверху на ніготь з тіпсів накладають гель. Цей метод підходить навіть тим, у кого нігті сточені під самий корінь «домашньої суєтою».

Форми і тіпси можна і не застосовувати для нарощування. Цілком можливо, що Ваші природні нігті мають достатню довжину. Так як внаслідок того, що вони дуже часто ламаються і у зв'язку з цим мають не надто привабливий вигляд, для більшої міцності можна покрити їх декількома шарами гелю і тим самим позбутися дістають Вас проблем.

Гель необхідно накладати на ніготь як мінімум 3 рази. Кожен з шарів висушують за допомогою спеціальної лампи, яка випромінює ультрафіолетові промені. Так само тим самим проводиться профілактика грибкових захворювань. Процедура висушування гелю не завжди проходить сприятливо. Ви можете відчувати печіння в нігтях, якщо тільки попався гель або клей поганої якості. У цьому випадку дістаньте руку з лампи, тримайте її, поки не зникнуть неприємні відчуття, а потім можете знову повернути її в лампу.
Кілька порад початківцям

Перед тим, як відправитися на процедуру нарощування гелевих нігтів, необхідно переконатися в тому, що Ваші натуральні нігті абсолютно здорові, тому що нарощування, все ж, завдає деякої шкоди, природні нігті сильно слабшають.

Намітьте собі час заздалегідь для проведення процедури нарощування, так як вона займає близько 3-х годин.

Нарощування гелевих нігтів може давати тріщини. Не потрібно всю провину перекладати на майстра. Нігті можуть відторгнути чужорідний матеріал, коли Ви занадто багато нервуєте або коли у Вас критичні дні, і навіть при прийомі антибіотиків.

Обов'язково стежте за тим, щоб нарощування гелевих нігтів було зроблено інструментами, що пройшли дезінфекцію.

Перший час корекцію Ви будете робити ні один раз на місяць, а два рази, так як при першому нарощуванні відбувається зростання нігтів швидше, ніж в наступні рази. А надалі відвідувати фахівця Вам буде потрібно не рідше, ніж 1 раз на місяць.

Нарощені нігті - це прекрасний спосіб відчути себе чарівною в його очах і піднести радість у вигляді «котячих кігтиків». Не забувайте про те, що нігті можна носити не більше півроку. Потім було б непогано влаштувати перерву і дати нігтям відпочинок з лікувальними ваннами. А через пару місяців можна буде повернутися до довгих доглянутим кігтики.

Додати коментар


Захисний код
Оновити