Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Найдовші нігті

Сучасна мода диктує нам нові, часом неймовірно дурні правила. Мода на зелений колір волосся змінюється раптом на привілей природних. І що поробиш тим, хто йшов на поводу модних тенденцій і надовго викорінив свій натуральний? Загалом, не варто плутати красу з неподобством і робити необдумані вчинки. Нині все більше і більше дівчат прагнуть виділитися якщо не кольором волосся, то довжиною нігтів. Кожна хоче бути дикої кішечкою, маючи найдовші нігті. Що ж, це бажання цілком зрозуміло. Чоловіків дійсно приваблюють дівчата з довгими і доглянутими нігтиками. Але, як би не прагнули наші модниці відростити (або наростити) найдовші нігті, навряд чи хтось із них пожертвує тридцятьма роками свого життя, щоб побити рекорд мешканки Солт-Лейк-Сіті Лі Редмонд.Чи має найдовші нігті у всьому світі. Їх загальна довжина приблизно дорівнює сім з половиною метрів. Вона вирішила відрощувати їх з 1979 року. За її словами, на той час їй просто ніколи було займатися манікюром, і вона, так би мовити, «запустила» свої нігті. Коли ж вони виросли до незвичайної довжини, і стали привертати увагу оточуючих, Лі вирішила, що пора ними, нарешті, зайнятися. Але, обстригати (вже на той момент найдовші нігті серед її знайомих) вона не стала.

 

Навпаки, почала за ними доглядати дужче. Сіла на протеїнову дієту, щоб нігті і волосся отримували всі необхідні для здорового зовнішнього вигляду вітаміни і поживні речовини. До того ж, Лі Редмонд постійно робила ванночки з оливкової олії і зміцнювальний засіб, для того, щоб її найдовші нігті у світі витримували різні домашні випробування. Адже Лі не відмовлялася готувати їсти, прати, прибирати і доглядати за своїм чоловіком. Багатьох цікавило питання, як же Лі Редмонд з такими нігтями ходить в туалет, адже це воістину нереально! Але, Лі відповідала, що проробляє це дуже обережно, так само, як і решта банно-ванні процедури. Звичайно, віриться в це все з працею. Адже надіти колготки навіть з 3-х сантиметровими нігтями - це неймовірно складно. А Лі примудряється ще носити кільця і фарбувати свої найдовші нігті в 84 сантиметри. В одній з телепередач, де Лі була запрошена як жінка, яка має найдовші нігті, вона із задоволенням продемонструвала, як відкриває пляшки, розчісується і, пардон, підтирається в туалеті.

Не мудро, що така довжина нігтів потрапила до книги Рекордів Гінесса. Лі Редмонд стала зіркою всіх типів засобів масової інформації. За те, щоб вона обрізала свої найдовші нігті в прямому ефірі, їй пропонували 10000 доларів. Але для Лі це була занадто маленька ціна за 30 років ретельного і копіткого догляду за своїм надприродним манікюром. Не дивлячись на те, що її нігті до жаху лякають маленьких дітей і доставляють багато клопоту в повсякденному житті, Лі не погоджується продати їх навіть за 100 000 доларів японцям, які призначили їй таку ціну.

Найдовші нігті на руках у чоловіка також зафіксовані книгою Рекордів. Їх володар Шрідхара Чайллал, житель Індії. Загальна довжина його нігтів 6 метрів, але він відрощує їх тільки на одній руці - лівої. Мрія виростити найдовші нігті була викликана саме бажанням стати відомим і потрапити до Книги Гінесса. Шрідхара Чайллал стверджує, що мати самі довгі нігті - це суцільна мука, навіть не дивлячись на те, що в його розпорядженні права рука з короткостріжених нігтями.

Що ж, наш світ повний божевільних, які не перестають дивувати. Витратити 30 років життя заради того, щоб отримати найдовші нігті у світі, досить дивно! Але, цілком виправдане з матеріальної сторони.

Додати коментар


Захисний код
Оновити