Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Розпис нігтів

Розпис нігтів привертає будь-яку дівчину. Кожна з представниць прекрасної статі, пройшовши шлях від дівчини до жінки, напевно, повинна пам'ятати, як за допомогою вістря голки і крапельки лаку робила спробу зобразити на нігтях хитромудрі візерунки. Завжди хочеться хоч чимось відрізнятися від інших, нехай це буде навіть просто розпис нігтів. У наш час виділитися з натовпу більш, ніж просто. Тут головне знайти хорошого майстра своєї справи, який зможе без праці зобразити на нігтях картину Айвазовського і намалювати якусь абстракцію.

 

НЕЙЛ-АРТ

Нейл-арт або розпис нігтів мав місце ще за часів правління фараонів, тоді візерунки на нігтях були відмітним знаком жінок, які належать різним станам. Зараз у нас є засоби і можливості прикрасити наші нігті краще у багато разів, ніж це робили цариці Єгипту. Вони, вірніше за все, призначили б нам смертну кару, побачивши наші руки. Безсумнівно, адже в наш час дизайн нігтів настільки різноманітний. Він має кілька видів: акваріумний дизайн і об'ємний дизайн, художній розпис нігтів.

Про художній розпис нігтів

Художній розпис нігтів є найпоширенішою технологією дизайну манікюру. Жінки віддають найбільшу перевагу художньому дизайну. На заздалегідь нафарбовані нігті, майстер водно-акриловими фарбами наносить малюнок. Для цього він використовує голки, палички, кисті та іншої проф. інструмент. Тут результат повністю залежить від фантазії фахівця.

Ви можете створити на нігтях будь-який малюнок, саме завдяки художнього розпису. За бажанням клієнта майстер нейл-арту може зробити доповнення в площинний дизайн у вигляді мережив, фольги, піску, мікроблесток. Деякі майстри-віртуози примудряються під прозорий лак впровадити малесеньких павучків, засушених дрібних комах або засушені пелюстки ваших улюблених квітів.

Основна перевага художнього розпису нігтів - дизайн виходить гладким і плоским. А це означає, що деталі, які випирають, Вам не будуть заважати.

Дизайн об'ємний при розпису нігтів

Коли Ви йдете на свято, то об'ємний дизайн особливо ефектно виглядає. У житті повсякденному він виглядає безглуздо і заважає Вам. Елементи, які випирають, можуть Вас подряпати або оточуючих людей, і з ними є гарантія залишити зачіпки на одязі і капронових колготках. Також є ризик, зачепившись елементами цього дизайну, отримати травму нігтьової пластини або пальця.

Така розпис нігтів створюється за допомогою акрилової пудри і гелю. Немов з глини, майстер з нейл-арту робить з них всілякі фігури і узори.

Можливий плоский об'ємний дизайн, коли малюнок на нігті виходить опуклим. У такому випадку об'ємний дизайн відрізняється від художнього розпису лише матеріалами, з яких роблять малюнок. Це, як говорилося вище, акриловий гель і пудра.

Тривимірний дизайн займається складанням малюнка. Наприклад, Вам хочеться прикрасити ніготь маленьким плюшевим ведмедиком. Майстер окремо ліпить всі частини тіла цього ведмедики і зміцнює його на нігті так, що Ви легко зможете потиснути лапу акрилових гелів звірятку.

Виходить, що його верхня частина піднімається над нігтем.

Про акваріумний дизайн в розпису нігтів

Тим часом, якщо об'ємний дизайн або художній розпис можна творити на природних нігтях, то ось акваріумний дизайн підходить тільки тим жінкам, у яких нарощені нігті. У цьому випадку неважливо буде це об'ємний дизайн або художній розпис нігтів, він все одно буде розташовуватися під шаром прозорого гелю. Тому поверхня нігтя іноді потовщена більш, ніж зазвичай, а взагалі вона стає гладкою. Малюнок на нігті виходить нібито в акваріумі. Якщо Вам раптом набридне зроблений малюнок, можна легко поверх манікюру нанести будь-який лак, а потім, видаливши його, Ви побачите, що акваріумний дизайн зовсім не зазнав жодних змін.

Для створення акваріумного дизайну підійдуть будь-які матеріали. В акваріум можна помістити навіть дорогоцінні камені. Найголовніше - не перестаратися з розмірами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити