Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Нарощування нігтів вдома

В інших статтях ми вже наводили способи нарощування нігтів які виконуються тільки в салонах у підготовлених фахівців. Якщо з якихось причин для вас це нездійсненно, а краси вже дуже хочеться, ви можете спробувати самостійно виконати нарощування нігтів вдома.

Щоб справити нарощування нігтів вдома, вам потрібно придбати накладні нігті і клей, які можна купити в магазинах або торгових точках, де торгують лаками. Форма штучних нігтів повинна бути максимально близька до ваших натуральним нігтям.

Клей, іноді продається в наборах для нарощування нігтів в м'якому тюбику, вам не підійде. Краще купіть його окремо, в невеликої пластмасової пляшечки. Клей, що продається не в тюбиках, а в пляшечках, підходить будь-який, якщо не впевнені, чи підійде клей для наклеювання нігтів, проконсультуйтеся з продавцем.

Отже, робимо нарощування нігтів вдома. Підготуйте нігті. Обріжте, підпиляєте і відшліфуйте. Не використовуйте металевих пил. І ні в якому разі перед наклеюванням не робіть манікюр. «Подгоните» нігті за розміром за допомогою пилочки так, щоб штучні нігті були врівень з вашими. Ніготь не повинен бути вузьким і не повинен заходити на шкіру. Бажано, щоб ніготь доходив до кутикули, але ні в якому разі не на шкіру і не під шкіру.

 

Наступне, що потрібно знати при нарощуванні будинку. Безпосередньо перед наклеюванням знежирте свої нігті. Приготуйте всі десять модельок індивідуально для кожного пальця і починайте приклеювати з мізинця лівої руки. Для цього нанесіть клей на ту частину типса, яка буде стикатися з вашим нігтем, клею повинно бути небагато, і розподіліть його рівномірно. Рівне прикладіть тіпс до нігтя і надавіть на кілька секунд великим пальцем. Клей не повинен виступати назовні. Штучний ніготь повинен приклеїтися до вашої нігтьової пластини по всій поверхні.

Незважаючи на те, що це аматорське нарощення будинку, воно теж вимагає навику і вправності. Коли нарощування нігтів робиться вдома, то такі нігті можуть триматися від трьох до десяти днів, потім, як правило, мимовільно відлітають. Якщо частина нігтів все ж тримається, то зріжте довжину і опустіть пальці в ацетон, решту акуратно сошліфуйте пилою. Не намагайтеся відірвати насильно, ви тільки пошкодите свій ніготь. Сподіваємося наші поради допоможуть вам, якщо ви захочете зробити нарощування нігтів вдома.

Додати коментар


Захисний код
Оновити