Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зміцнення нігтів

Чудовий засіб для зміцнення нігтів, - це сольові ванночки з йодованою або морською сіллю. Проводьте ці процедури курсами, одноразове застосування нічого не змінить. Для зміцнення нігтів також необхідно живити нігті маслом або кремом для кутикули, нанесіть і втирайте масло або крем круговими рухами, потім апельсиновою паличкою відсуньте розм'якшену кутикулу, саме через цю область корінь нігтя дихає і харчується. Для цих цілей краще всього підходить оливкова олія, воно містить багато вітамінів і корисних нігтям речовин.- По можливості часто (бажано щодня) тріть нігті м'якою щіточкою, намиленою гліцериновим милом, нігтям необхідний пілінг для нормальної життєдіяльності.

- Для зміцнення нігтів можна використовувати лікувальні лаки замість декоративних кольорових. Якщо ви не можете відмовитися від кольорового лаку, використовуйте лікувальні лаки як основу під декоративне покриття.

- Добре для зміцнення нігтів приймати медичний желатин по 5 г на день протягом 1 місяця, через місяць курс можна повторити.

- Для зміцнення нігтів регулярно і довгостроково (не менше 6 тижнів) пийте настій чайного гриба.

- При ніжній шкірі рук після кожної домашньої роботи робіть маски. Живильні маски можуть бути будь-якими.

- Після тривалої ручного прання руки корисно обмити слабким оцтовим розчином або кефіром. Це відновлює кислотний баланс шкіри:

- Якщо у вас шорсткі лікті, то на ніч наносите кремовий компрес або після розпарювання живіть кремом або олією (оливковою, соняшниковою). Такі лікті бажано обробляти м'якою сухою щіткою для видалення відмерлих клітин.

- Домашні роботи, особливо які пов'язані з миючими та миючими засобами, виконуйте в рукавичках, попередньо можна змастити руки кремом або гліцерином.

- Корисний для зміцнення нігтів і компрес з наступного складу: 70 г води, 5 г квасцов, 25 г гліцерину. З тією ж метою використовуйте суміш, що складається з однієї частини масляних вітамінів А, Д, Е і однієї частини крему, втираючи суміш у ніготь і кутикулу круговими рухами.

- Також корисно для нігтів втирання в нігтьову пластину лимонного соку, соку журавлини, чорної і червоної смородини. Або ж розріжте лимон навпіл і потримайте в ньому нігті, це сприяє зміцненню і відбілюванню нігтів і шкіри. Один лимон використовують 5-7 разів, зберігають у холодильнику.

- Зміцнення нігтів буде ефективним, якщо на ніч змащувати нігтьову пластину йодом, помірним шаром 5-7 днів, потім перерва.

Не менш важливим ніж зміцнення нігтів являетсяотказ від шкідливих звичок, таких як обгризання нігтів і жорсткий манікюр. В обох цих випадках вам ніколи не мати гарних нігтів. На жаль, ці шкідливі звички досить поширені. Що стосується жорсткого манікюру, то нігті можна спотворити за допомогою інструментів, які непридатні, або нещадного вирізання валиків і кутикули, частіше всього до ран, та ще й з травмуванням тієї зони, де розташований корінь нігтя. Такі руки дуже складно привести в порядок навіть досвідченому майстру, а іноді це просто неможливо.

Манікюр краще робити у фахівця, причому у одного, який знає ваші руки. Якщо ж все-таки ви це робите самостійно, то нехай це буде щадний манікюр. Для пом'якшення і видалення зайвої шкіри навколо нігтя можна використовувати будь-яке масло з додаванням кількох крапель перекису водню. Нанесіть склад на 10 хвилин і обробіть шкіру апельсинової паличкою, потім сполосніть руки і нанесіть крем. Якщо кутикула знаходиться в нормальному стані (не травмувати), тоді можна просто змастити руки кремом. Крем на кутикулу наносите круговими масажними рухами, це покращує кровообіг нігтьового ложа і згладжує задирки. Ніколи не обривати задирки, користуйтеся кремом і шліфуйте пилою. Якщо вже є надрив, тоді просто акуратно зріжте.

Головна умова для збереження сильних і здорових нігтів полягає в умілому та системному догляді за нігтями.

Додати коментар


Захисний код
Оновити