Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Корекція нарощених нігтів

Отже, ви вже наростили нігті, ваші руки перетворилися. Краса! Сподіваюся, ви готові до того, що даний твір мистецтва накладає на вас деякі обов'язки, такі як регулярний догляд і своєчасна корекція нігтів. Звичайно ж, якщо для вас це одноразова процедура, то корекція, можливо, вам і не знадобиться, але якщо ви маєте намір тривалий час не розлучатися з накладними нігтями, то корекція обов'язкове. Будьте готові до додаткових витрат. До речі, вартість корекції нігтів не повинна перевищувати третини вартості самої процедури.Як для акрилових, так і для гелевих нігтів, рекомендується щоб корекція робилася один раз в два-три тижні. А взагалі, краще дивитися по ситуації. Чи не відкориговані вчасно нігті виглядають не естетично, і залишається ризик інфікування грибковими захворюваннями.

Від регулярності корекції безпосередньо залежить здоров'я ваших нігтів. Під регулярністю слід розуміти навіть не зазначені терміни, а, наприклад, якщо через тиждень після нарощення ніготь обламався або тріснув, тобто став негерметичних, то бажано усунути дефект в цей же день або на наступний. Навіть якщо проблема виникла з одним нігтем і у вас зовсім немає часу, не варто чекати, коли підійде час для загальної корекції нігтів. Загальна корекція забере у вас від години до двох, залежно в якому стані нігті і який вид нарощення застосовувався. Найчастіше при корекції не змінюється ні колір френча, ні вид нарощення.

 

Якщо ж вам набридло ходити, наприклад, з рожевим френчем і ви вирішили зробити білий, то краще зняти колишнє покриття і наростити нові нігті, так як все одно сліди попереднього нарощення будуть проглядатися, а це впливає на красу нігтів. Якщо матеріал (гель, акрил) був нанесений на свій ніготь, коректується межа між матеріалом і нігтем, до бажаної величини запилюється довжина нігтя, приблизно вполовину - товщина, а залишилася половині робиться те ж саме, що і при першій процедурі нарощування. Наявність тіпси зобов'язує до його корекції по довжині і нанесення нового шару матеріалу.

Якщо ви хочете зняти нігті, зробіть це в салоні, не варто займатися самодіяльністю за допомогою ножиць і пил. Акрилові нігті знімають за допомогою спеціального розчинника, акрилова маса розчиняється і легко видаляється. Гель розчинником не знімається, для зняття гелю використовують або пили, або апаратні насадки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити