Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Нарощування нігтів гелем

На жаль, далеко не всі можуть похвалитися довгими красивими нігтями. Звичайно, в цьому винні одвічні друзі сучасної жінки: стреси, авітаміноз, важка (незважаючи на безперервно рухається науково-технічний прогрес) робота по дому позначаються на красу нігтів не кращим чином. Але ж на всяку дію обов'язково знайдеться і протидія ... так і було придумано нарощування нігтів гелем. Власне, методики нарощування нігтів з'явилися тільки в 1970-і роки, але трьох десятиліть вистачило, щоб вони стали популярними, а нарощування нігтів гелем зайняло свою нішу і знайшло своїх шанувальниць і шанувальників теж.

Нарощування нігтів гелем стало популярним завдяки простоті процедури нарощування нігтів гелем, і як результат, наявності міцних і еластичних нігтів. Більш того, нарощування нігтів гелем - безпечна і безболісна процедура. Нарощування нігтів гелем добре ще й тим, що надає певний оздоровлюючий вплив на нігті, адже нарощування нігтів гелем вирівнює і зміцнює нігті.

Нарощування нігтів гелем називають светоотверждаємих способом нарощування нігтів тому, що гель твердне під впливом ультрафіолетових променів. Нарощування нігтів гелем можна зробити за допомогою двох способів: на формах і на тіпсах. Але при обох способах процедура нарощування нігтів проводиться в кілька етапів:

  • Етапи нарощування нігтів гелем
  • Зачистка поверхні.
  • Наклеювання типса.
  • Укорочення накладок.
  • Нанесення гелю.
  • Затвердіння
  • Доведення нігтя до досконалості.

Нарощування нігтів гелем, мабуть, самий популярний вид нарощування нігтів, і це не дивно: гелеві нігті настільки привабливі самі по собі, що часом не хочеться навіть покривати їх лаком.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити