Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дизайн квадратних нігтів

Дизайн квадратних нігтів на сьогоднішній день є одним з найбільш затребуваних видів в салонах краси. Це пояснюється тим, що квадратна форма нігтів знову на піку популярності. Сучасні молоді модниці пливуть за течією знову повернулися традицій природності і натуральності.Але все ж не слід нехтувати таким простим правилом, яке дозволить вашим ручкам не тільки придбати природний вигляд, але і виглядати ідеально: край нігтики повинен в точності повторити форму кутикули.

Однак дизайн квадратних нігтів підходить не кожному. Тільки дівчата з довгими і тоненькими фалангами пальців можуть сміливо їм скористатися, Так як квадратної форми нігтики зорово зменшать довжину пальчика. А ось якщо у дівчини коротенькі і пухкенькі пальчики, то їй ніяк не можна погоджуватися на такий експеримент. Для того, щоб нігтики виглядали найбільш природно і привабливо слід формувати квадратний нігтик при наявності овальної, квадратної або круглої лунки нігтя.Переваги квадратної форми нігтів і визначили її шалену популярність - менше піддаються зовнішніх механічних впливів (менше ламкі) і скажено поєднуються з діловим стилем одягу.

Дизайн квадратних нігтів можна сміливо віднести до класичних форм, які завжди будуть популярні і затребувані. Природно,якщо вашим пальчикам не підходить квадратна форма, то ви своїм вибором можете помітно погіршити зовнішній вигляд ваших ручок, які вмить втратять естетичну привабливість. Також важливим моментом при виборі квадратного дизайну нігтів підібрати найбільш зручну форму: класичну, конкурсну, м'яку і так далі.Якщо ж ви невірно підібрали форму нігтя, то в повсякденному житті ви залишите для себе незабутні неприємні відчуття. Також важливим є питання підбору майстра, який буде робити вам форму, його досвідченість і майстерність, щоб згодом ваші нігті не були у формі лопати або спідниці. У цьому питанні вам зможуть допомогти ваші знайомі,у яких однозначно є такий досвід.

Цікавий той факт, що дизайн квадратних нігтів дуже практичний як для роботи в офісі, так і в домашній повсякденній діяльності. Тому до такого вибору схиляються в основному дівчата-трудоголіки, яким дарма ніякі труднощі, впевнені у своїх силах. Відомі психологи стверджують,що дизайн квадратних нігтів притаманні дівчатам чесним, відкритим, довірливим, веселим. Але все ж не варто забувати про таку властивість квадратних нігтів, як укорочення пальців, тому рекомендується робити таку форму нігтя тільки дівчатам з довгими пальчиками. Тому навіть якщо ваш дизайн квадратних нігтів буде самим досконалістю,але при цьому пальчики ваші будуть товстенькими і короткими, ваші руки будуть мати убогий вигляд.

Наведемо кілька рекомендацій, як зробити дизайн квадратних нігтів. Прийом досить простий: визначивши центр нігтя, за допомогою скляної пилки зробіть опил боків. Якщо ви підпиляєте нігтик від кінчика нігтя до його центру,то який нігтик буде виглядати більш жіночно, так як буде трохи закруглений.

Однак, крім додання вашим нігтям гарної форми, існують ще безліч різних способів зробити з них прямо-таки витвір мистецтва. Один з таких способів - художній розпис. Будь-який досвідчений майстер завдасть на ваші нігтики дивовижні візерунки, символи, Тематичні композиції. При наявності необхідних інструментів і певних навичок, ви й самі можете нанести на свій ніготь візерунок, скориставшись фантазією і вашою уявою. Якщо ж такі відсутні, можна купити аплікацію. Спосіб нанесення дуже простий - покрити ніготь лаком,нанести аплікацію і після висихання знову покрити нігтик прозорим лаком або закріплювачем. Це додасть довговічності вашому манікюру.

Для дизайну нігтів можна використовувати різні блискітки і стрази. Манікюр з блискітками буде ідеальним для походу на вечірку, маскарад, де блиск ваших нігтів буде виглядати просто чарівно.Просто посадіть Блесточка на лак і знову покрийте безбарвним лаком. А ось манікюр зі стразами прекрасно доповнить ваш вечірній туалет, підкреслюючи вашу індивідуальність і красу.

Для такого урочистого і незабутнього заходу, як весілля, коли ви повинні виглядати подібно принцесі,слід вдатися до такого виду дизайну нігтів як об'ємний. В цьому випадку слід звернутися відразу до досвідченого майстра, який професійно і зі знанням справи виконає його. Ви будете виглядати чарівно, а ваш манікюр, будьте впевнені, буде шикарним!Але найголовніше і непорушне правило - дизайн будь-якої складності виконується тільки на доглянутих і оброблених нігтиках. Доглядайте за своїми нігтями, робіть манікюр або в салоні, або в домашніх умовах. Якщо ви раптом по необережності зламали один нігтик, підпиляєте все до цієї довжини,тому як золоте правило говорить: "Краще короткі нігті однієї довжини, ніж довгі - різною".

Додати коментар


Захисний код
Оновити