Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Нарощування нігтів на тіпсах

Нарощування нігтів на тіпсах сьогодні досить поширене. Саме слово «типс» у перекладі з англійської мови означає «кінчик». Представляють вони собою маленькі пластмасові шматочки. При такій технології нарощування нігтів на тіпсах їх приклеюють до нігтьової пластини, щоб подовжити її.

А виникло нарощування нігтів на тіпсах в середині 1970-х років. Звичайно ж, їх первозданний вигляд значно відрізнявся від сучасного.

Вони були досить жорсткими і товстими, а тому їх не можна било назвати зручними або ж довговічними. А ще на той час їх виготовляли тільки вручну, а це значно підвищувало їх ціну. Що ж до сучасних тіпсів, то вони гнучкі і тонкі, що охороняє їх від ламкості. Вони також м'які, що значно полегшує їх обробку. До того ж при виготовленні типсів використовують спеціальну пластмасу, яка не представляє собою загрозу для людського здоров'я.

На сьогоднішній день виробляють безліч різних видів тіпсів, що використовує аподобное нарощування нігтів. Вони можуть відрізняться за розміром, формою, кольором і призначенням. Це значно спрощує добірку тіпсів, так як дає можливість підібрати клієнту типси індивідуально, з урахуванням всіх переваг. При правильному підборі за допомогою таких платівок можна змінити не тільки форму нігтьової пластини, але і візуально вдосконалити форму пальців.

Якщо ви вибираєте тіпси, то потрібно також звернути увагу і на контактну зону. Контактна зона - це те місце, де типса склеюється з натуральним нігтем. Вона буває маленькою або ж навпаки, великий. Те, наскільки добре тіпси будуть триматися на натуральних нігтях, безпосередньо залежить від правильної добірки. Якщо не можна підібрати ідеальний варіант, то контактну зону можна обробити за допомогою пилочок. Є також і такі види тіпсів, що використовує дане нарощування нігтів, де контактна зона відсутня взагалі.

Застосування різні види типсів дозволить вам експериментувати з формою і зовнішнім виглядом власних нігтів і рук. Тіпси можуть бути прямими, звуженими до кінця, загнутими і т.д. Найбільшою популярністю користуються звичайні класичні типси, для яких характерний плавний природний вигин, який наблизить форму нігтя до найбільш натуральною. Так що якщо правильно вибрати довжину, то тіпси будуть виглядати як справжні, що гарантує професійне нарощування нігтів на тіпсах. До того ж вони дуже комфортні у використанні.

Різноманітною є та фарбування тіпсів. Завдяки такій різноманітності можна буде вибрати щось таке, що підійде саме вам. Вони можуть бути пофарбовані в будь-який колір, що передбачає нарощування нігтів на тіпсах. Є також типси натурального кольору або ж цілком прозорі. Можна також вибрати собі такий варіант, коли на матеріал вже нанесений лак і красивий малюнок.

У процесі нарощування нігтів на тіпсах спочатку за допомогою пилочки видаляють блиск натурального нігтя. І вже потім переходять до обрізання вільного краю нігтьової пластини, так, щоб вона максимально підходила до форми типса.

Слід відзначити також, що типси окремо підбирають під форму кожного нігтя. Якщо ж їх форма або розмір не підходять до форми нігтьової пластини, то типсу трохи підпилюють. Після процесу підбірки починається процес наклеювання тіпсів, чого вимагає нарощування нігтів на тіпсах. Спочатку нігтьову пластину необхідно знежирити, потім нанести і розподілити рівним шаром клей. Потім необхідно щільно притиснути типс до нігтя і притримати його приблизно 10-20 секунд.

Додати коментар


Захисний код
Оновити