Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Малюнки на нігтях для початківців

Малюнки на нігтях для початківців - ось тема нашої статті. Ексклюзивний манікюр сьогодні прийнято вважати однією з головних складових образу. Респектабельний вигляд нігтів відіграє основну роль у формуванні першого враження як на першому романтичному побаченні, діловій зустрічі, так і на урочистому заході. Оскільки саме руки, нігті, а точніше - малюнки на нігтях жестикуляцією в спілкуванні або конкретних ритуалах звертають увагу співрозмовника, публіки.Тому малюнки на нігтях, що більше нагадують шедеври образотворчого мистецтва, можна без частки сумніву назвати ознакою зовнішньої краси і внутрішнього багатства, естетичного смаку і харизми чарівної модниці. Саме малюнки на нігтях вказують на яскраво виражену індивідуальність творчої натури, яка, проте часто не встигає за домашніми клопотами, успішною кар'єрою, захопленнями та веденням здорового способу життя стежити за тенденціями моди, не те що відвідувати салон краси. Що, втім, не є причиною для відмови собі в милому капризуванні - малюнки на нігтях.

Тому що завбачливі косметологи розробили малюнки на нігтях для початківців, які доступні в спеціалізованих каталогах для майстрів манікюру, в жіночому глянці і тематичних on-line журналах. До того ж багато Інтернет-сайти пропонують навіть безкоштовні фото-і відео-зйомки в якості уроків, де не тільки представлені знімки малюнків на нігтях для початківців, а й наочно поданий алгоритм самостійного створення чудового манікюру і вражаючих малюнків на нігтях. Корисними виявляться і DVD з уроками щодо виконання у домашніх умовах малюнків на нігтях, що під силу дилетантам.

Але, яким би не було джерело натхнення та інформації про малюнки на нігтях для початківців, щоб зробити якісно і ефектно манікюр, необхідно, перш за все, привести в порядок нігті. Самий елементарний спосіб догляду за нігтями, які перетворять малюнки на нігтях для початківців, - це що з'явився ще в першій половині 19-го століття з особистої потреби короля Франції Луї Філіпа набір інструментів для обробки нігтів, які забезпечують очищення, шліфування, моделювання нігтів (форма, довжина).

До речі, в залежності від принципу обробки кутикули, яка обрамляє майбутнє творіння нейл-дизайнера - малюнки на нігтях у вигляді пейзажу, натюрморту, або навіть портрета та логотипу, професіонали розрізняють класичний (обрізний) і європейський (необрізний) види манікюру. Про них, їх різновиди - гарячому манікюрі (з використанням лосьйону для теплих ванн перед нанесенням малюнків на нігті) можна достовірно дізнатися і побачити на уроках по створенню малюнків на нігтях для початківців.

Для гладкості малюнків на нігтях (втілення сюжетів картин, мультфільмів, запечатання персонажів), які зможуть втілити початківці манікюрниці, необхідно кольорове (основа американського, іспанського манікюру) або прозоре (наприклад, для французького манікюру) лакове базове покриття. Потім проводять малюнки на нігтях для початківців трьома способами - пензлем (професійний підхід до створення дрібних тонких ліній), голкою (точкові зображення, контури) або гелевою ручкою.

Цінним надбанням для початківців, які бажають творити малюнки на нігтях, стане пістолет-аерограф, що виконує напилення і забезпечує витончене змішання лаків методикою перехідних тонів. До речі, саме ідея малюнків на нігтях для початківців формує композицію малюнка, де має бути дотримана гармонія фарб і пропорційність ліній, єдність сюжету і цілісність сприйняття. При створенні малюнків на нігтях початківцям слід розрізняти фронтальну (плоскі і рельєфні малюнки на нігтях), об'ємну (малюнки на нігтях виробляються по висоті, ширині і глибині) і об'ємно-просторову композицію.

Втіливши композицію малюнка на нігтях, слід приступити до декору манікюру за допомогою страз, що імітують дорогоцінне каміння, блискіток, парчевого піску, ниток, стрічок і фольги, мережива і пір'я, що перетворюють повсякденний манікюр у святковий.

За браком часу для власноручного підбору, створення малюнків на нігтях ексцентрична леді може скористатися готовими малюнками для нігтів (перекладні картинки, наклейки) або сконструйованими шаблонами.

Головне - на завершальному етапі манікюру за кілька хвилин до виходу у світ не забути нанести закріплювач на малюнки на нігтях, щоб якомога довше приємно дивувати оточуючих чарівними і незрівнянними малюнками на нігтях - творами нового захоплення та напрямки в естетиці та декоративної косметології - нейл-дизайну . А розкрити секрети нейл-дизайну допоможуть одночасно прості і геніальні малюнки на нігтях для початківців.

Додати коментар


Захисний код
Оновити