Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Візерунки на нігтях

У наш час візерунки на нігтях - це зовсім не рідкість, адже кожен фахівець може зобразити у вас на нігтьової пластини не тільки абстракцію, а й саму справжню картину! Адже раніше, пам'ятаєте, як візерунки на нігтях тільки-тільки зароджувалися, і будь-яка дівчина за допомогою крапельки лаку і вістря голки намагалася вималювати у себе на нігті щось надзвичайно гарне, що могло б показати її майстерність і викликати заздрість у подружок. Потім візерунки на нігтях почали малювати і в салонах, з кожним днем все вдосконалюючи техніку. І ось тепер, для приголомшливого малюнка потрібні не тільки лак і голка, а й багато іншого «інвентарю», що включає в себе ще й художній талант.Дизайн нігтів зародився ще під час фараонів. Тоді візерунки на нігтях служили для того, щоб жінки з різних станів могли відрізнятися один від одного. В принципі, і зараз візерунки на нігтях досить таки відрізняються, і їх дизайн теж може сказати багато чого про їх господині. Проте, єгипетські жриці все одно задихнулися б від заздрощів, побачивши манікюр нинішньої модниці.

Візерунки на нігтях можна створити за допомогою декількох способів: об'ємного дизайну, художнього розпису і акваріумного дизайну.

Візерунки на нігтях за допомогою художнього розпису - це найпоширеніший спосіб манікюрного дизайну. Це не тільки найпростіша техніка нанесення малюнка, але і найулюбленіша у жінок. Візерунки на нігтях наносяться водно-акриловими фарбами на заздалегідь покриті лаком нігті. Для того, щоб намалювати візерунки на нігтях таким способом, Вам знадобиться професійний інструмент: палички, кисті або голки. Все буде залежати від ваших умінь і фантазії.

Художній розпис хороша тим, що на нігтях можна зробити абсолютно будь-який малюнок, при цьому навіть використовуючи такі елементи манікюрного дизайну як мережива, фольга, пісок, мікроблетскі тощо. Деякі професіонали-віртуози дизайну манікюру можуть помістити під прозорий лак засушені пелюсточки різних квітів або рослин, а також засушених комах. Це можуть бути мошки, крильця мух, комарі або павучки. Так що візерунки на нігтях можна отримати не тільки за допомогою розпису. Головна перевага художнього розпису полягає в тому, що покриття нігтя завжди залишається гладким, незважаючи на можливі «вкраплення» манікюрного дизайну.

Візерунки на нігтях за допомогою об'ємного дизайну завжди ефектно виглядають, особливо якщо ви йдете з таким манікюром на яке-небудь торжество. У повсякденному житті опуклі частини манікюру можуть Вам заважати, але деякі жінки легко справляються з цим недоліком.

Візерунки на нігтях подібного роду створюються за допомогою гелю і акрилових пуд. У цьому випадку, майстер ліпить різні візерунки і фігурки, наче з глини, а потім прикріплює їх на ніготь.

Об'ємний дизайн, не дивлячись на назву, може бути і плоским. У цьому випадку від художнього розпису його відрізняють тільки лише матеріали, з яких він створювався.

Візерунки на нігтях за допомогою тривимірного дизайну робляться способом збору малюнка. Наприклад, якщо Ви захочете, щоб на Ваших нігтиках красувався плюшевий ведмедик, то фахівець спочатку виліпить окремі його частини, а потім по черзі буде «кріпити» їх до Вашого нігтика.

Візерунки на нігтях акваріумного дизайну робляться тільки на нарощених нігтях. Акваріумний дизайн дає можливість використовувати як художню розпис, так і об'ємний дизайн. Його відмінна риса в тому, що всі візерунки на нігтях будуть розташовуватися під шаром гелю. Гель накладається прозорий і тому всі візерунки на нігтях виглядають так, нібито знаходяться в акваріумі. Коли вам набридне малюнок, ви запросто можете нанести на цей гель будь-який лак. Після того, як і колір лаку набридне Вам, ви можете стерти і його, ця процедура ніяк не зашкодить акваріумний дизайн, він нітрохи не зміниться.

Для цього способу нейл-арту ви можете використовувати будь-які матеріали, які хочете «сховати» під шаром акрилу. Це можуть бути навіть дорогоцінні камені. Головне, дотримуватися правило золотої середини, щоб товщина нігтя не стала надмірно великий.

Візерунки на нігтях - це доступно, легко, швидко і красиво! Тому, якщо хочете прикрасити Ваші нігтики, зробити їх доглянутими, оригінальними і неповторно красивими, вперед в салон, де професіонали можуть створити маникюрное диво!

Додати коментар


Захисний код
Оновити