Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Правила підбору кольору лаку для нігтів

Коли бачиш перед очима палітру в кілька сотень відтінків лаку, а плануєш купити всього один-два флакончика, вибір зробити досить складно. Але якщо добре подумати, то вибрати потрібний колір лаку для нігтів досить просто.

1. Дуже важливо, щоб не зливався колір шкіри і колір лаку. При блідій шкірі з відтінком слонової кістки потрібно вибирати теплі відтінки лаку. З особливою обережністю завжди потрібно ставитися до тілесних відтінкам: щоб у нігтів такого відтінку завжди був вишуканий вигляд, нанесений лак повинен відрізнятися від натурального кольору шкіри на два-три тони. А якщо у вас смаглява шкіра - тоді можете сміливо користуватися холодними тонами.2. У літній час можна проводити експерименти - вибирати яскраві тони, освіжати свій образ. У зимові місяці краще віддати перевагу суворим, стриманим відтінкам. Але якщо ви більшу частину часу проводите при електричному освітленні, не варто вибирати коричневі тони - вони будуть виглядати досить похмуро.

3. Зупинятися на яскравих відтінках варто тільки тоді, коли нігті виглядають акуратно і доглянуто. Адже завдяки яскравому кольору видно будь похибки і вади на нігтях.

4. Зовсім необов'язково, щоб поєднувалися кольору лаку для манікюру і педикюру. До того ж, сьогодні це «необов'язково» до такої міри, що вважається мало не ознакою поганого тону.

5. При підборі відтінку краще орієнтуватися на якийсь яскравий аксесуар або колір одягу. Для цього в першу чергу звертайте увагу на нові колекції лаків для нігтів - кольору в них підбираються з урахуванням останніх світових модних тенденцій.

6. При виборі кольору практично неважливо, яку форму має нігтьова пластина. Однак, якщо пластина нігтя досить широка, не варто користуватися перламутровими лаками, особливо темними відтінками, так як вони візуально створюють додатковий об'єм.

7. Якщо ви все ще не можете вирішити, лак якого відтінку вибрати - вибирайте класику, червоний колір актуальний, як і завжди, та і виглядає просто чудово. Хоча суперечка про нього і продовжується до цих пір. За словами одних, такий лак добре виглядає тільки на нігтях з довгим вільним краєм, за словами інших - все йде з точністю до навпаки. Хтось вважає, що червоний лак вульгарний, а хтось не може і дня провести без нього. Але істина полягає в наступному: ідеальний вид у червоного лаку тільки на доглянутих нігтях, і при цьому неважливо, яку вони мають довжину.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити