Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Що потрібно, щоб нігті не хворіли

Нігті є роговими виростамі шкіри, розташованими на кінчиках пальців. Їх структура визначається генетично, але вона може змінюватися під дією зовнішніх факторів, таких як догляд і харчування. Також великий вплив на них справляє робота, яку виконує людина.

Здорові нігті еластичні і мають достатню міцність. Дуже часто поганий стан нігтів говорить про проблеми зі здоров'ям.Щоб нігті були міцними, в першу чергу, обов'язково потрібно правильно харчуватися.

У раціоні повинні обов'язково бути присутнім страви, що мають у своєму складі желатин. До них відносяться: заливні, супи, желе, молочні продукти, дріжджі, соєві продукти, буряк, морепродукти, виноград, пшоно, яєчний жовток або вітаміни в таблетках (Н біотин).

Також в раціон слід включати продукти, що містять вітаміни А і В. До них відносяться: масло, печінка, свіжа зелень, помідори, морква, яйця та капуста.

Крім цього, в організмі повинна бути достатня кількість йоду, кальцію, кремнію, заліза і сірки.

Як не дивно, але нігтям два рази в день необхідно робити пілінг. Для цього використовують звичайну маленьку щітку.

Уся домашня робота, пов'язана з взаємодією з агресивним середовищем, не важливо, чи це миття посуду або прання, повинна виконуватися в спеціальних рукавичках. При цьому, перед тим як одягти рукавички, потрібно змастити руки кремом з гліцерином.

Для відбілювання нігтів застосовують часточки лайма чи лимона. Ними необхідно щодня масажувати нігті протягом 5 хвилин.

При неправильному догляді виникає велика ймовірність отримати якесь захворювання нігтів. Їх ділять на 2 види: негрибковой і грибкові.

Негрибковой захворювання нігтів - це зміни в структурі нігтя, найчастіше з'являються в результаті якого-небудь захворювання, наприклад, серцево-судинної системи. Також частими причинами є тютюнопаління та неправильне харчування.

Такі зміни зовні дуже схожі з ураженнями грибком, але не мають до нього ніякого відношення.

Грибкові захворювання нігтів по-іншому ще називають оніхомікози (від латинського «оніхія» - ніготь, «мікоз» - поразка). Зустрічається дане захворювання у 5% населення Землі. Найчастіше, це люди із зниженим рівнем імунітету.

Дане захворювання викликається рядом збудників. У процесі його протікання може бути уражений не тільки ніготь, але і шкіра, і навіть волосяні покриви.

Захворювання передається шляхом контакту з хворим або з предметами, які він чіпав. Наприклад, це може бути одяг.

При виникненні підозр на захворювання грибком слід звернутися до лікарів - мікологові або дерматолога. Тільки вони зможуть поставити правильний діагноз і призначити лікування.

В якості профілактики захворювання рекомендується використовувати в лазнях, басейнах та інших місцях загального користування тільки свою особисту взуття.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити