Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як впоратися з задирками

Задирками називають шкірочку, яка задерлася біля основи нігтя.

Начебто вона і не небезпечна, але все одно, якщо випадково відірветься, зачепившись за щось, це буде не найприємніше відчуття. Крім того, вона може привести і до зараження крові.

Найчастіше задирки з'являються у тих, чиї руки постійно знаходяться в контакті з агресивними речовинами, а також у людей, які гризуть нігті.Перш за все, потрібно заміна мила для рук. Потрібно користуватися дитячим або рідким, через те, що вони не викликають пересихання шкіри.

Після того, як всі домашні справи зроблені, на руки повинен наноситися живильний крем. Крім того, його ж треба наносити приблизно за годину до того, як виходити на вулицю.

А можна звернутися до народної медицини, в якій є безліч рецептів по боротьбі з задирками.

Наприклад, можна змащувати руки сумішшю, в яку входить рідкий мед і підігріте масло какао в рівній пропорції. Якщо ж на мед є алергія, його замінюють на оливкову або соняшникову олію.

А можна зробити ванночки з пива. Напій підігрівається, в ньому змочується ватний тампон, і прикладається до пальців.

Перш, ніж робити манікюр, пальці потрібно потримати у ванночці, в яку додано лимонне ефірну олію або звичайне рослинне масло.

А щоб правильно зрізати задирки, потрібно попередньо розпарити шкіру рук у ванночці, куди додаються лимонне ефірна олія, масло бергамота або петітгрейна. Вода повинна бути теплою. Але, якщо таких масел немає, то можна скористатися звичайним рослинним маслом. Руки повинні бути в ванночці протягом чверті години. А потім задирки видаляються за допомогою спеціальних щипців.

У будь-якому випадку, догляд за нігтями повинен бути постійним. Кутикула повинна відсуватися, в разі необхідності - віддалятися і змочіться.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити