Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Гелеві нігті

Стрімке впровадження сучасних технологій в індустрії та сервісі краси, моди і стилю сьогодні дозволяє чарівним чином перетворити, удосконалити зовнішність кожній і унікальною в своєму роді представниці прекрасної статі, виправивши помилки природи. Втім, не можна заперечувати, що на стан шкіри, волосся, нігтів і т.д. безпосередньо впливає і екологічна ситуація, і спосіб життя дівчини.

Привести себе в порядок і досягти ідеалу краси, а можливо, і стати її еталоном дозволять досягнення косметологів.

Одним з найважливіших відкриттів і найбільш затребуваною процедурою в області візажу в новому столітті визнано нарощування нігтів, технологію якого застосовували ще в минулому столітті. Так, на експерименти з штучними нігтями першими погодилися світові кінодіви - Марден Дітріх і Грета Гарбо, які щодня накладали пластмасові нігті на монтажний клей, що завдає шкоди і без того крихким нігтям богиням екрана 40-х рр..

Справжня революція в технології нарощування нігтів сталася в 70-х роках, коли вперше випробували дорогий акрил. У наші дні послуга нарощування нігтів стала більш доступною (і технічно, і фінансово) і якісної з тріумфальним і феєричним появою гелевих нігтів.

Переваги і недоліки гелевих нігтів

Гелеві нігті в період торжества і моди на природну красу привабливі природним блиском, здоровим і прозорим зовнішнім виглядом, подібно натуральним нігтям. Адже гель, на відміну від акрилу, на переконання візажистів, менш небезпечний для власних нігтів і навіть корисний.

Гелеві нігті формує гель - пористий природний полімер у вигляді смоли, яка при рівномірному розподілі їм гладкому накладення ідеально вирівнює поверхню нігтів, виконуючи одночасно оздаравлівающую і захисну функції за рахунок харчування вітамінами, мінералами. Тільки гелеві нігті забезпечують нормальний режим повітрообміну нігтьової пластини. Тому натуральні нігті під гелевими завдяки доступу кисню мають можливість рости.

 

Гелеві нігті можна наростити або на формах (платівки з фольги, область для нігтя яких наповнюють гелем або акрилом, після чого надають бажану форму), або на тіпсах (готові нігті з пластику, які накладають за допомогою спеціального клею). Гелеві нігті також виробляють за допомогою трафаретів (паперових, пластмасових, металевих), у візерунках яких гель твердне під впливом ультрафіолетових променів, що, до речі, виключає грибкові захворювання і алергічні реакції. Оскільки гель, який ще називають самовирівнюється смолою, не володіє дратівливим запахом.

Гелеві нігті більш міцніше, еластичнішою і довговічніше: гелеві нігті носять протягом 4-х місяців за умови корекції кожні 3 тижні і відсутності травм. Якщо ж гелеві нігті пошкоджені в результаті удару або різких коливань температури (що викликає тріск і розшарування гелевих нігтів), то їх необхідно терміново знімати (з чим можуть виникнути труднощі через значної товщини штучних нігтів) і замінювати на нові. Оскільки гелеві нігті не передбачають ремонту та будь-яких деформацій (крихкість застиглого гелю), на відміну від креативного манікюру.

Гелеві нігті є найкращим експериментальним матеріалом для втілення найнеймовірніших ідей ілюстрацій на нігтях, виконаних у різних стилях, кольорових гамах і т.д. Гелеві нігті вітають і ліплення, а також сприятливо сприймають і тривалий час зберігають у незмінному стані манікюр з декором блискітками, стразами, пір'ям і т.д. Адже саме гелиевое покриття таких штучних нігтів гарантує стійкість малюнка на гелевих нігтях. До слова, тривалість процедури нарощування гелевих нігтів займає 2,5-3 години, а корекція - удвічі менше.

Таким чином, гелеві нігті, як ультра сучасна і супермодна технологія нарощування, не вимагаючи значних часових і матеріальних витрат на створення і догляд за манікюром, додадуть рукам витонченої леді доглянутий, привабливий вигляд, вуалюючи вади натуральних нігтів, а також підкреслять особливий стиль і шарм, індивідуальність жінки нового тисячоліття.

Додати коментар


Захисний код
Оновити