Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Мармуровий манікюр: фарби для нігтів

Не дивлячись на те, що відтінки лаку не перестають радувати своєю палітрою, фарби для нігтів все одно утримують пальму першості. Адже створити на маленькому нігтику міні-картину - це воістину мистецтво!

Для того, щоб займатися художнім розписом, необхідні фарби для нігтів на водяній основі, кисті і трафарети. Найчастіше фахівці використовують акрилові фарби для нігтів, тому що їх роблять на воді. Ці фарби для нігтів не надають ніякої небезпеки для нігтьової пластини і моментально висихають.Фарби для нігтів використовують для того, що вимальовувати дрібні деталі, як загальний тон їх не накладають. Фарби для нігтів мають широку палітру кольорів, ще вони можуть бути опаловими і флуоресцентними. Опалові фарби для нігтів мають білий колір. Але, якщо їх нанести на темний лак, вони придбають перловий блиск.

Фарби для нігтів мають основні кольори: білий, чорний, блакитний, червоний, зелений і жовтий. Змішуючи їх, можна отримувати інші кольори і відтінки.

Дуже популярними зараз вважаються мармурові нігті. Вони ніколи не виглядають кричущими, і завжди відрізняються особливою витонченістю. При їх створенні також використовують фарби для нігтів. Для того, щоб зробити «мармуровий» манікюр, потрібно прибрати з нігтів старий лак і нанести на нігтьові пластини лак-основу. Далі знадобляться спеціальні фарби для нігтів для нейл-дизайну, які необхідно буде розвести в баночці з теплою водою. Температура води не повинна перевищувати 40 градусів, інакше фарби для нігтів можуть згорнутися. Але, вода і не повинна бути холодною, тому що тоді фарби для нігтів не зможуть в ній розчинитися і придбати необхідну консистенцію.

На шкіру біля нігтів потрібно буде нанести спеціальний засіб, який допоможе легко видалити фарби для нігтів з пальців, у разі, якщо вони раптово потраплять на цю область. Але, при нанесенні цього засобу, потрібно бути гранично акуратним: якщо воно потрапить на нігтьову пластину, фарби для нігтів не будуть триматися в цьому місці.

Фарби для нігтів містяться в спеціальних флакончиках, які необхідно добре струшувати перед змішуванням. З цього моменту починається найважливіший етап створення манікюру. Краплі фарби для нігтів, яка буде основна в композиції, ви повинні вилити чітко на середину приготованої баночки з теплою водою. Решта фарби для нігтів треба вилити по колу основний краплі, створюючи абстрактні пелюстки навколо оцвітини.

Коли ви накапали в баночку всі необхідні фарби для нігтів, потрібно акуратно перемішати їх зубочисткою. Цей етап у створенні манікюру називається «моделюванням», тому що саме зараз ви створюєте мармурові розводи. Розмішуючи фарби для нігтів, ви повинні спостерігати за тим, щоб вони не перетворилися на товсту плівку. Для того, щоб фарби для нігтів придбали «мармуровість», їх потрібно перемішувати секунд 30-60.

Коли фарби для нігтів утворюють в баночці тонку плівку, під неї потрібно «підсунути» заздалегідь підготовлений кінчик пальця. Потримати його там трохи, а потім дуже обережно видалити фарбу, що потрапила за краї нігтя, серветкою. Малюнок повинен підсохнути приблизно хвилину. Після того, як фарба для нігтів висохла, потрібно закріпити манікюр спеціальним засобом.

Фарби для нігтів не обмежують дизайн манікюру. Його можна прикрасити кольоровими стразами. Все залежить від вашого бажання і фантазії. Ви можете придумати тисячу способів для того, щоб створений Вами манікюр був неповторним.

Додати коментар


Захисний код
Оновити