Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

10 заповідей макіяжу

Завжди і у всьому є певні правила, і макіяж виключенням не є. Нижче наведені основні положення, які всім модницям просто необхідно дотримуватися.

Правила нанесення макіяжу:

1. Ні в якому разі не можна користуватися підведенням і тушшю інших людей. При цьому неважливо, близька чи це подруга або незнайомий раніше людина.Шкіра навколо очей і самі очі дуже чутливі до бактерій і мікробів. Так що, користуючись чужою косметикою, легко можна підхопити якесь захворювання. При цьому власник цієї косметики сам може їм не хворіти, а бути лише переносником.

2. Тон пудри і коректуючого засобу повинні відповідати природному тону шкіри.

Так, наприклад, іноді можна побачити жінок з помаранчевими щоками і білосніжною шкірою шиї. У тих, хто це помічає, таке поєднання викликає сміх. Перехід «підборіддя - шия» не повинен бути помітний.

3. Перед нанесенням косметики і сном шкіру необхідно зволожувати.

Багато фахівців кажуть, що зволоження - це запорука краси шкіри. Косметика на зволожену шкіру лягає краще. Зволоження ж перед сном допомагає її розгладити і зберегти здоров'я і пружність.

4. Не можна користуватися розкритим флаконом туші більше 3-х місяців.

Причиною тому є скупчення в туші великої кількості мікробів і різних мікроорганізмів. Тим більше, після закінчення цього часу в її складі відбувається ряд змін, таких як загустение і втрата однорідності маси.

Не можна при використанні туші смикати щітку тюбика вгору-вниз, так як це ще більше дозволяє бактеріям поширитися по ньому. Правильніше буде вставити щітку і повернути її кілька разів навколо своєї осі.

5. Не варто переборщувати з олівцем і підведенням очей.

Надмірно підведені очі виглядають неприродно. Чоловіки це відразу бачать.

6. Постійне зволоження губ.

Чоловіки дуже люблять поцілунки. А що в цій справі може бути краще об'ємних вологих губ? Правильно - нічого! Так що губи треба берегти, а для цього в холодну погоду потрібно обов'язково використовувати бальзами. Це запобіжить їх лущення. Також зволоження корисно при використанні контурного олівця для губ і помади.

7. Обов'язково на ніч знімати весь макіяж.

Якщо цього не робити, то значно прискорюється процес старіння шкіри. Завжди потрібно пам'ятати, що декоративна косметика сильно її сушить. Косметика для очей, в свою чергу, незначно відтягує повіки. На перший погляд це непомітно, але з часом може викликати передчасну появу зморшок.

8. Не використовувати тіні кольору свого одягу.

Винятком є кольори: чорний, білий, коричневий і сірий. Всі інші - табу. Тіні в тон виглядають вульгарно. Їм завжди не вистачає природності.

9. Не можна використовувати рум'яна темніше, ніж на 2 тони від природного кольору шкіри.

Напевно, всі були в цирку. Дітям, як відомо, подобаються клоуни. Так от, неправильне поєднання кольорів рум'ян - це їх головний коник. Тут, до речі, є ще одне правило - наносити рум'яна слід тільки на відстані 2-х пальців від носа у бік скул.

10. Природність.

У нанесеному макіяжі все має виглядати якомога природніше. Не повинно бути ніяких різких перепадів кольору.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити