Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Наносимо пудру правильно

Що тільки не використовувалося раніше, поки не з'явилася сучасна пудра. Щоб обличчя було більш рівного кольору, використовували і глину, і свинцеві білила, та інші засоби. Сьогодні ж все зовсім по іншому. З'ясуймо, як правильно наносити пудру.

Створення ідеального макіяжу без використання пудри неможливо. Вона складається з тальку, білої глини, перемеленого шовку, карбонату кальцію та інших добавок. Пудри бувають розсипчастими, компактними, у вигляді кремів і флюїдів.

 Пудру підбирають залежно від кольору і типу шкіри, але бувають і спеціальні маскуючі. Наприклад, за допомогою прозорої пудри шкіра набуває бархатистість і матовість. З антибактеріальної пудрою на шкірі зникнуть почервоніння. А з бронзірующей пудрою обличчя стане засмаглим і відпочив. Мерехтливу пудру найчастіше використовують для вечірнього макіяжу.


Отже, як правильно наносити пудру? Багато її має бути чи мало? На це впливає тип вашої шкіри. При жирній шкірі пудри наноситься більше. А з сухою шкірою все зовсім навпаки - головне не переборщити, адже пудра володіє підсушує ефектом.

Перш ніж пудрити обличчя, шкіра покривається тональним кремом. Причому, крему потрібно якийсь час, щоб просочити шкіру. Пудру потрібно починати наносити з області чола, потім - перенісся, а потім - підборіддя.

Щоб наносити пудру на різні ділянки обличчя, використовуються різні інструменти: вилиці - кисті, все інше обличчя - Пухівка. Щоб на обличчі не було надлишків пудри, кисть або пушок потрібно постійно струшувати.

Візажисти вважають пудру універсальним засобом для макіяжу, так як з її допомогою образ зберігається довше. Наприклад, при нанесенні цього засобу на губи, помада буде триматися набагато довше. На століттях - тіні не будуть «збиратися». Пудра на віях - і у них буде додатковий обсяг, не потрібно спеціальна туш.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити