Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж за допомогою олівця

Іноді макіяж можна зробити тільки за допомогою косметичного олівця, адже він є універсальним засобом.

Їм можна фарбувати очі, губи, щоки і брови. Косметичний олівець допоможе не тільки в приховуванні різних дефектів і виправленні форми обличчя, очей чи губ, але і створить досконалий образ.Дуже багато вирішує те, яку структуру має олівець. Він може бути м'яким, напівтвердих або твердим. Для корекції брів використовується твердий олівець. З його допомогою можлива промальовування чіткої лінії, що дуже важливо для брів.

Ніжна шкіра губ фарбується за допомогою напівтвердих олівців. Крім того, що змінюється форма, помада таким чином не потече. А м'які олівці використовуються для очей, так як вони ідеально підходять для повік.

Щоб зробити професійний макіяж самостійно, потрібно купувати олівці, які продаються з аксесуарами. Найчастіше, мініатюрними аплікаторами, які потрібні для того, щоб розтушовувати лінії. Крім того, з олівцями в комплекті йдуть точила. Також є різні пензлики, які виконують функції аплікаторів.

З олівцями для брів часто продаються гребінця, за допомогою яких можна добитися ідеальної форми брів.

Для створення денного макіяжу цілком реально використовувати один косметичний олівець. Наприклад, можна скористатися рожевим або будь-яким іншим легким відтінком помади-олівця. Його можна використовувати і для верхньої повіки, і як рум'яна, і для губ. Залишився тільки мінімум - пудра і туш для вій.

Часто на те, в якій ситуації користуватися олівцем, впливає його колір. Наприклад, за допомогою шоколадного відтінку підводяться губи і брови, а за допомогою білого - погляд робиться більш розкритим, а губи - більш пухкими.

Крім того, олівцем тілесного кольору можна користуватися для того, щоб замаскувати нерівності і дрібні дефекти на шкірі. Також їм коректується форма обличчя та носа. Лінії при цьому розтушовуються і припудрюють.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити