Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як зробити брови красивими

Щоб брови виглядали красиво і доглянуто, недостатньо їх просто вищипувати, вони також постійно потребують додаткового догляду.

Мінімальний набір, який повинен бути у кожної жінки стежить за своєю зовнішністю - це наявність олівця для брів і спеціального пензлика. Потрібно не забувати про те, що негарно виглядають як занадто тонкі, так і занадто товсті брови.

 А якщо занадто багато використовувати олівця при промальовуванні брів, то можна виглядати не тільки старше свого віку, але й навіть вульгарно. Кращий варіант - використання тіней, а не олівця, адже з ними макіяж буде більш легким і природним.


Для тіней або олівця варто вибирати тон, який на один темніше, ніж ваші волосся. Наприклад, для шатенок краще підходять темно сірі і темно коричневі відтінки, попелясті блондинки будуть виглядати більш ефектно, якщо будуть користуватися коричневими тонами світлого і середнього відтінку.

Блондинки, у яких волосся золотистого кольору - не надто темними коричневими тонами, пекучі брюнетки - тонами, найбільш наближеними до чорного кольору, рудоволосі жінки - золотисто-каштановими і теракотовими відтінками.

Для фіксації форми брів можна скористатися маленькою хитрістю: нанесенням звичайного гелю для волосся на щітку від старої туші, попередньо начисто вимиту. Ця щіточка використовується щоб розчісувати брови. Робити це треба по лінії, по якій вони ростуть. Так можна домогтися, щоб брови лягли рівно, і при цьому не докучали волоски, що стирчать.

Крім того, є й спеціальний засіб, який випускається спеціально для фіксації брів: в тюбику знаходиться прозорий гель, а на кришечці є зручна щіточка для розчісування брів.

Потрібно пам'ятати і про те, що за бровами потрібно доглядати щодня. Перед сном потрібно видаляти з них макіяж, а після цього - розчесати. Для стимуляції росту волосків, вони змащуються із застосуванням касторової, мигдального або персикового масла.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити