Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Правильний вибір щіточки в туші для вій

Те, яку формулу використовували при виробництві туші, і якої якості її компоненти - тільки лише половина справи. Щоб туш добре наносилася на вії, дуже впливає щіточка - її форма, довжина і число волосинок. Серед виробників прийнято постійне винайдення нових щіточок для туші. Часто жінки, побачивши їх все в магазині, просто губляться - настільки їх багато.

Асортимент продукції, що випускається сьогодні туші досить великий, тому будь-яка жінка зможе знайти саме ту, яка їй підходить найбільше. Туш може допомогти зробити вії більш товстими, злегка закрученими, довгими, а може зробити все це разом.

Крім того, у туші можуть бути водостійкі властивості, завдяки яким вона все одно залишиться на віях, навіть якщо їх власниця дивиться жалісні фільм або гуляє під дощем без парасольки. Також можна зустріти і двосторонню туш: на одній стороні - біла база для харчування та подовження вій, а на другій - звичайна туш.

Туші, в яких щіточка зроблена з силікону, відмінно служать для розділення та подовження вій.

 

Якщо з тушшю йде арочна щіточка, то вона служить для сенсаційного підкручування вій. Саме завдяки їй вираз обличчя стає кокетливим.

Якщо щіточка тонка і довга - вона призначена щоб точно й акуратно пофарбувати вії, найбільш підходить нижнім віям.

Для підкреслення погляду добре користуватися великою і товстої пензлем. Вигляд у напівжирних вій практично театральний.

Гребінцем краще користуватися дівчатам-аматоркам натурально підкреслених і розділених вій.

У туші, яка подовжує вії, щіточки можуть бути різними, але, найчастіше, волоски у них не надто довгі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити