Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж карих очей

У мистецтві макіяжу колір є головним знаряддям перетворення.

Очі ж, у свою чергу, одна з найяскравіших частин обличчя, що привертає до себе увагу чоловіків в першу чергу. Особливо красиво виглядають карі очі. Їх власниці в своїй більшості дуже впевнені і цілеспрямовані люди.

У карих очей може бути велика кількість різних відтінків, для кожного з яких можна підібрати кольори для макіяжу.1. Якщо в очах є жовті нотки, то можна сміливо використовувати фіолетові тіні.

2. При наявності помаранчевих іскорок варто використовувати тіні блакитних відтінків.

3. Для очей з мідно-червоним відливом підійде зелений колір.

4. Темно коричневі очі можна оживити за допомогою рожевих і бежевих тіней. Також можна спробувати сині.

5. Виразність очам кольору горіха додадуть блідо-рожеві тіні. До них слід додати чорну туш.

6. У всіх випадках власницям карих очей будь-яких відтінків додати блиск допоможуть переливаються перламутрові тіні всіх світлих тонів.

Виразність додасть грамотний складний макіяж, в якому використовуються кольори будуть плавно перетікати один в одного. Для створення такого макіяжу фахівці рекомендують брати такі кольори: блакитний, світло-салатовий, ніжно-бузковий, білий і вершковий. Для середніх тонів використовують колір свіжої зелені, моху, синій, бузковий, фіолетовий, персиковий і яскраво-блакитний. В якості темних тонів застосовують оливкові, лілові і коричневі кольори.


Також слід не забувати і про підводку до макіяжу. Так, чарівність темно-карих очей підсилюють фіолетовою підводкою і ліловими тінями.

При підводі очей темними кольорами найкраще брати світлі тіні, інакше макіяж може виявитися занадто перевантажений. На це все відразу звернуть увагу.

Досить оригінальний і привабливий макіяж можна отримати при самих незвичайних поєднання кольорів. До прикладу, на верхню повіку можна нанести рожеві тіні, а зеленим підкреслити нижні куточки очей. Нижню повіку, у свою чергу, покривають темно-зеленими тінями. Довершується образ чорною підводкою і тушшю.

Тепер назвемо декілька найпоширеніших помилок при макіяжі карих очей.

1. Їм протипоказаний помаранчевий колір.

2. Також варто проявити обережність з рожевими відтінками.

3. Крім цього, не можна переборщувати з фіолетовим кольором. Як відомо, він підкреслює жовті нотки в очах. Разом з тим його надлишок здатний привернути увагу до жовтизни білків.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити