Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Нанесення і зняття косметики

Шкіра навколо очей дуже тонка, тому при нанесенні і видаленні з неї косметики слід бути максимально обережними, в іншому випадку її можна легко пошкодити.

В першу чергу при макіяжі на очі виявляється механічна дія (ватна паличка, олівець і пензлик). Так як очі привертають до себе увагу в першу чергу, їх намагаються зробити максимально виразними. При цьому потрібно прикладати якомога менше фізичних зусиль.Перед нанесенням декоративної косметики шкіру на обличчі слід обробити спеціальним засобом для догляду. Всі дії проводять шляхом м'яких дотиків подушечок пальців. Якщо під очима є кола, то тоді для поліпшення кровообігу слід зробити невеликий масаж очей у вигляді легких постукувань кінчиками пальців.

Самої кропіткої процедурою багато хто називає очищення шкіри. Пов'язано це з тим, що її необхідно виконувати не менше двох разів на день - вранці і ввечері.

Приклад одного із способів очищення шкіри. Для її виконання беруть чисту суху серветку і змочують її молоком, після чого прикладають до століття і тримають протягом декількох секунд. Після цього за допомогою лосьйону виробляють очищення пір шкіри.

При цьому головне, щоб використовуваний лосьйон не містив спирту. Він, звичайно, добре вбиває бактерії і очищає від бруду, але здатний спалити шкіру або викликати тривалу її сухість.

Після очищення шкіри можна приступати до процесу нанесення косметики. Руки при цьому повинні бути чистими. На них не повинно бути слідів духів або одеколону, так як це здатне викликати подразнення очей.

З нанесенням косметики проблем найчастіше ніяких не виникає. А от з її зняттям - дуже часто. Сучасні фарбувальні засоби найчастіше важко змиваються. При цьому з силою терти шкіру можна. Так що для зняття макіяжу рекомендується використовувати спеціальні засоби. Знову-таки в них не повинно міститися спирту.

Демакіяж слід робити абсолютно чистими руками. Спеціальна рідина наноситься за допомогою тампону. Після цього можна акуратно почати видалення барвних речовин з особи.

При виборі тональних засобів варто віддавати перевагу не пудрі, а кремам, і використовувати минулий офтальмологічне тестування туш.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити