Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж блакитних очей

Багатьох чоловіків приваблює блакитний колір очей. Його часто порівнюють з небом і бездонною морською гладдю. Володарі таких очей у своїй більшості дуже добрі й чуйні люди. Вони ніколи не залишать в біді близької людини і часто допомагають незнайомим людям.

Щоб підкреслити красу блакитних очей, необхідно правильно підібрати кольори для макіяжу.На перший погляд, це справа нехитра, але, зіткнувшись з величезною кількістю відтінків, багато дівчат часто губляться. Тут фахівці дають один простий, але дієвий пораду: не треба боятися, треба пробувати! При цьому не потрібно обмежуватися загальноприйнятими стандартами.

Універсальним кольором для тіней заслужено називають сірий, так як він підходить майже до всіх кольорів очей. Також непогано виглядають бірюзові тіні і відтінки морських хвиль. Саме з них і слід почати пошук свого стилю.

Якщо хочеться виділитися з натовпу, то можна використовувати яскраво-синій колір. Для інших очей він часто не підходить, але для блакитних буде в самий раз.

Глибину очей підкреслять яскраво-рожеві тіні. Ще непоганий варіант - димчасті очі і чорні тіні. Правда, потрібно пам'ятати, що така розфарбовування може підкреслити світлість очей. В основному, це виглядає красиво, але в рідкісних випадках все виявляється навпаки. Щоб дізнатися, який буде отриманий в результаті цього ефект, потрібно спробувати. Тут все індивідуально.

Для створення складного макіяжу фахівці дають наступні поради.

В якості основи найкраще брати світло-бежевий, вершковий або золотистий кольори. Середнім тоном буде золотисто-сірий, фіолетовий, бузковий, болотний або коричневий.

Для нанесення темних штрихів варто взяти шоколадний, ліловий або навіть чорний (строго в невеликих кількостях).

При макіяжі блакитних очей не можна використовувати дуже темні тони, так як колір очей на них буде здаватися сильно бляклим. Також варто обмежити себе в рожевому - він хороший лише в малих кількостях (головне - не переборщити). Такий колір у великих кількостях здатний створити ефект стомлених очей.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити