Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ліфтинг в домашніх умовах

Ліфтинг (і в домашніх умовах - теж) являють собою ряд процедур, які дозволяють позбутися від наявних зовнішніх дефектів шкіри. З різноманітних причин (вікове старіння, фото-старіння, невідповідний догляд та багато інше) у кожної людини з часом шкіра втрачає колишню еластичність. Мімічні м'язи, які підтримують шкіру,слабшають. І шкіра під впливом сили тяжіння обвисає вниз - відповідно, формуються зморшки, а також складки, від чого врятує ліфтинг в домашніх умовах. Само собою, відразу ж виникає думка: як же поліпшити вигляд шкіри і позбутися від її недоліків. Перший розумний крок в даному напрям -це аналіз існуючих методик ліфтингу шкіри обличчя і підбір відповідного варіанту для себе відповідно до наявних запитами і, звичайно ж, можливостями.

 

У домашніх умовах ліфтинг шкіри обличчя можна здійснити досить результативно і отримати відмінний ефект.Але при таких умовах тривалий час (2-4 місяці) необхідна і самодисципліна - для систематичного здійснення необхідних процедур.

Ліфтинг в домашніх умовах слід починати саме з підбору відповідної косметики і щоденних процедур. Підбір косметики - це безсумнівно суто індивідуальна справа.Але існують і стандартні правила: косметика обов'язково повинна підбиратися в повній відповідності з вашим типом шкіри і містити в своєму складі мінімальну кількість непотрібних, а також згубних для організму речовин. Плавний перехід від «неправильного» до подальшого «правильному» догляду вже дасть суттєвий зовнішній результат.Потім слід привчити себе обов'язково раз на тиждень здійснювати пілінг в домашніх умовах і глибоку очистку шкіри застосовуючи при цьому нетравматичний метод - за допомогою спеціалізованих масок. Освоївши і розумно організувавши щоденний догляд за власною шкірою, можна починати підключати допоміжні методики домашнього ліфтингу шкіри.

Дарсонвалізація - це метод впливу на шкіру і організм за допомогою струмів мають високу частоту. Незважаючи на те, що даний метод був запропонований досить давно (ще в 1892, фізиком дарсонваля), він і в нинішній час користується великою актуальністю в зв'язку зі своєю високою результативністю і відносною простотою.У продажу побутують вельми зручні прилади для здійснення місцевої дарсонвалізації - вони володіють прийнятною вартістю, малий розмір і досить легкі в застосуванні.

Під впливом даних струмів істотно посилюється приплив артеріальної крові до шкіри (артеріальна кров людини приносить цінні поживні елементи,а також кисень клітинам організму) і, відповідно, відтік венозної крові і лімфи (за рахунок цього значно зменшується набряклість і виводяться всі наявні непотрібні продукти життєдіяльності клітин нашого організму). Дана процедура сприяє омолодженню шкіри, істотно підвищує її тургор, а також еластичність,при цьому гальмує формування старечих зморшок і складок. За рахунок дарсонвалізації повністю нормалізується функціонування сальних залоз.

Ліфтинг шкіри в домашніх умовах за допомогою масок. Маски для обличчя в нинішній час найчастіше надають саме комплексний вплив,але при бажанні можна підібрати маску цілеспрямованого впливу - проти зморшок, живильну, оттёков, очищувальну і багато інші. Маски, в яких базисним компонентом виступають лікувальні грязі (мулові відкладення солоних водойм або ж лікувальна грязь Мертвого моря), мають максимальний оздоровчий результат.Під впливом грязьовий маски (ліфтинг в домашніх умовах) добре розширюються судини, помітно покращуються кровообіг і лімфоток, активізується процес обміну речовин, тканинне дихання. Препарат швидко нормалізує тонус особових (а саме мімічних) м'язів, розгладжує при цьому зморшки.Помітного результату можна досягти лише тільки при системному здійсненні процедур: кілька разів на тиждень, в цілому - 10-15 процедур. Застосовувати маску (ліфтинг в домашніх умовах) слід на попередньо очищену шкіру і тримати тільки зазначений час заводом-виробником. Змивати маску слід рухами знизу вгору.Вельми хороший результат дають маски, в разі якщо застосовувати їх після масажу.

Ліфтинг в домашніх умовах за допомогою класичного самомасажу. Самомасаж істотно покращує постачання шкіри обличчя важливими живильними елементами, тонізуючи тим самим мімічні м'язи, сприяючи видаленню непотрібних речовин з підшкірно - жирової клітковини,а ще прибирає відмерлі клітини з самої поверхні шкіри. Активізує відтік венозної крові і лімфи, тим самим самомасаж зменшує в'ялість, а ще й набряклість шкіри обличчя. За рахунок такого комплексного впливу, його слід обов'язково застосовувати для ліфтингу шкіри обличчя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити