Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Корекція носу

Корекція носу є сьогодні однією з найбільш затребуваних пластик. Зовнішній вигляд і форма носа впливають на ваше будова і вираз обличчя. Тому операції з пластики більш популярні. В США за статистикою 2004 року, пластику провели більш ніж 103 тис. Пацієнтів, 77% з яких - жінки. До того як почати собі створювати «новенький» ніс,подумайте і на всі 100% переконайтеся в тому, що «старий» для вас категорично не потрібен. Якщо ваші наміри будуть твердими, то прикиньте, як ви хочете, щоб виглядало ваше «нове обличчя», і чи не втратить воно при цьому свою індивідуальність, коли корекція носа буде вже зроблена? Кількість операцій обмежена, а між тим помилитися легко.

 

Корекція носа і вікові обмеження

Середній вік оперованих приблизно 18-35 років. Найчастіше в клініку звертаються підлітки, яким не подобається їх зовнішність, а точніше - їх ніс. Формування лицьового скелета відбувається аж до 18 років. Тому будь-якого роду пластика (у тому числі і корекція носа) до досягнення цього віку не проводиться.Тим більше що велика частина людей до того часу себе сприймає вже більш адекватно, і корекція носа, незалежно від операції, в думках відпадає сама.

Корекція носа: завдання сучасних рінокоррекцій

Так як ніс - це не тільки сучасний зовнішній вигляд, але також складний орган з багатьма функціями.Саме тому підхід повинен бути безпечним і виправданим. Сучасна ринопластика враховує функціональності внутрішньої структури носа і естетичні вимоги, безпосередньо пов'язані з вашим диханням.

Комп'ютерне прогнозування рінопластіческіх результатів і консультація.

Предоперационная підтримка у вигляді консультації дуже важливі, вона,крім аналізу, в себе включає мотивацію і фотографічний етюд особи, а також чітке визначення проблеми (особливостей, недоліків) форми носа, які пацієнт хоче усунути. Потрібно для себе уявити не тільки, як після операції зміниться ніс, але також як виглядатиме і гармоніювати він з вашими очима і підборіддям.Основним завданням пластичного хірурга, руками якого буде зроблена корекція носа, служить загальноприйняте і індивідуальне співвідношення. При комп'ютерному моделюванні притаманні недоліки так і переваги. Лікареві, з одного боку, простіше до пацієнта донести той очікуваний ефект операції, а також допомогти збільшити дохід надходжень до клінічну касу.Створений образ за допомогою комп'ютера ніколи не повинен служити як гарантія (так як це тільки оброблене зображення, а не хірургічний результат). Велика частина хірургів, по своїй суті, - консерватори, якщо справа йде відносно до комп'ютерного відеопрогнозу, де представлена ​​корекція носа.Якщо реальне уявлення ринопластики виходить за рамки, то це найчастіше викликає невдоволення у пацієнтів, а також свого роду юридичні проблеми. При плануванні операції в клініці «ПроКосметікс», роздруковують фасного і профільні зображення вашого обличчя на форматі А4.Буквально після першого відвідування пацієнт отримує повну інформацію про можливості ринопластики, і вже на другій зустрічі з лікарем чітко підписують той чи інший контракт (корекція носа). Ринопластика за чіткими переконаннями повинна бути дуже точною з виконаними заздалегідь вимогами. Такі підходи для хірургів менш привабливі,так як їх робота не гарантує велике число клієнтів. Єдине що може гарантувати, то це відсоток меншого числа незадоволених операцій.