Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Корекція носу

Корекція носу є сьогодні однією з найбільш затребуваних пластик. Зовнішній вигляд і форма носа впливають на ваше будова і вираз обличчя. Тому операції з пластики більш популярні. В США за статистикою 2004 року, пластику провели більш ніж 103 тис. Пацієнтів, 77% з яких - жінки. До того як почати собі створювати «новенький» ніс,подумайте і на всі 100% переконайтеся в тому, що «старий» для вас категорично не потрібен. Якщо ваші наміри будуть твердими, то прикиньте, як ви хочете, щоб виглядало ваше «нове обличчя», і чи не втратить воно при цьому свою індивідуальність, коли корекція носа буде вже зроблена? Кількість операцій обмежена, а між тим помилитися легко.

 

Корекція носа і вікові обмеження

Середній вік оперованих приблизно 18-35 років. Найчастіше в клініку звертаються підлітки, яким не подобається їх зовнішність, а точніше - їх ніс. Формування лицьового скелета відбувається аж до 18 років. Тому будь-якого роду пластика (у тому числі і корекція носа) до досягнення цього віку не проводиться.Тим більше що велика частина людей до того часу себе сприймає вже більш адекватно, і корекція носа, незалежно від операції, в думках відпадає сама.

Корекція носа: завдання сучасних рінокоррекцій

Так як ніс - це не тільки сучасний зовнішній вигляд, але також складний орган з багатьма функціями.Саме тому підхід повинен бути безпечним і виправданим. Сучасна ринопластика враховує функціональності внутрішньої структури носа і естетичні вимоги, безпосередньо пов'язані з вашим диханням.

Комп'ютерне прогнозування рінопластіческіх результатів і консультація.

Предоперационная підтримка у вигляді консультації дуже важливі, вона,крім аналізу, в себе включає мотивацію і фотографічний етюд особи, а також чітке визначення проблеми (особливостей, недоліків) форми носа, які пацієнт хоче усунути. Потрібно для себе уявити не тільки, як після операції зміниться ніс, але також як виглядатиме і гармоніювати він з вашими очима і підборіддям.Основним завданням пластичного хірурга, руками якого буде зроблена корекція носа, служить загальноприйняте і індивідуальне співвідношення. При комп'ютерному моделюванні притаманні недоліки так і переваги. Лікареві, з одного боку, простіше до пацієнта донести той очікуваний ефект операції, а також допомогти збільшити дохід надходжень до клінічну касу.Створений образ за допомогою комп'ютера ніколи не повинен служити як гарантія (так як це тільки оброблене зображення, а не хірургічний результат). Велика частина хірургів, по своїй суті, - консерватори, якщо справа йде відносно до комп'ютерного відеопрогнозу, де представлена ​​корекція носа.Якщо реальне уявлення ринопластики виходить за рамки, то це найчастіше викликає невдоволення у пацієнтів, а також свого роду юридичні проблеми. При плануванні операції в клініці «ПроКосметікс», роздруковують фасного і профільні зображення вашого обличчя на форматі А4.Буквально після першого відвідування пацієнт отримує повну інформацію про можливості ринопластики, і вже на другій зустрічі з лікарем чітко підписують той чи інший контракт (корекція носа). Ринопластика за чіткими переконаннями повинна бути дуже точною з виконаними заздалегідь вимогами. Такі підходи для хірургів менш привабливі,так як їх робота не гарантує велике число клієнтів. Єдине що може гарантувати, то це відсоток меншого числа незадоволених операцій.

Додати коментар


Захисний код
Оновити