Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж для азіатських очей

Макіяж для азіатських очей завжди хвилює кров оточуючих чоловіків східної красуні. Не секрет, що азіатський і європейський розрізи очей істотно відрізняються, тому й макіяж для азіатських очей доводиться наносити різний. Азіатські очі краще фарбувати тушшю, яка створює ефект подовження, і ще потрібно додавати накладні вії,так як азіатські дівчата найчастіше народжуються з рідкісними віями, плюс вони практично завжди ростуть вниз, що враховує макіяж для азіатських очей.

 

Очі азіаток - сама чарівність. І макіяж для азіатських очей завжди виходить дуже оригінальним. Азіатські очі наче просять використовувати сміливі кольору для макіяжу.Головна задача візажиста при роботі з азіатськими очима - це візуальне їх збільшення, чого досягає макіяж для азіатських очей.

Але ось в азіатській літературі для нанесення макіяжу чомусь все написано одноманітно. Різноманітність тільки при виборі кольору помади.

Звичайно, ніхто не сперечається, що у азіатів найпрекрасніші губи, саме тому вони,як і макіяж для азіатських очей, можуть дозволити собі найсміливіші і яскраві відтінки. Азіатки дуже люблять колір. Ця риса у них розвинена навіть більше, ніж у європейських жінок, адже в Азії продається набагато більше косметики, ніж в Європі, яку використовує макіяж для азіатських очей.

ПОРАДИ ДЛЯ ВІЗАЖУ азіатських ОЧЕЙ

1.Звикайте до накладних вій.

2. Застосовуйте водовідштовхувальну підводку, інакше при відкритті очей сама підводка змащуватиметься.

3. Придбайте щипці для накручування вій, чого вимагає макіяж для азіатських очей.

4. Наростити вії.

5. Завжди створюйте чітку форму брів, в чому допоможе макіяж для азіатських очей.

6. Ваш лик може пом'якшити знебарвлення брів, а також полегшить процедуру їх розчісування.

7. Виконайте перманентну завивку вій, чого вимагає макіяж для азіатських очей. Тільки для цієї мети зверніться до фахівця, інакше можете попрощатися зі своїми бровами. У рідкісних випадках, при роботі непрофесіонала, виникають очні інфекції,так що не заощаджуйте на фахівцях.

Результат макіяжу для азіатських очей можна подивитися в фільмах, де знімаються китайські або японські актриси. Однак те, що ви бачите на екрані, - зовсім не одне і те ж, якщо ви побуваєте в азіатській країні. Так що рекомендуємо вам особисто побувати, наприклад, в Китаї, де зробити макіяж для азіатських очей. Ви зможете з головою зануритися в чудовий світ чудес і таємниць, стародавньої країни, яка дотримується всіх традиції, що заповідали їм предки, а також ви побачите чарівних азіатських жінок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити