Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Індійсь макіяж

Індійсь макіяж знову входить в моду. Якщо ви модниця, то ця стаття про індійський макіяж - для вас. Цього року кращі візажисти рекомендують акцентувати увагу на макіяжі очей, що і робить індійський макіяж. І найбільша модна фішка сезона- індійський макіяж! Пріянка Чопра, Фріда Пінто,Айшварія Рай - бажаєте бути схожими на цих богинь з ідеальними рисами обличчя? Тоді вперед, назустріч мрії, досягти яку допоможе індійський макіяж.

Природно, що індійський макіяж бажано не використовувати кожен день. Хоча є й такі люди, які обожнюють індійський макіяж, але це переважно зірки кіно.

Але якщо ви іноді будете застосовувати індійський макіяж, то це обов'язково гарантує вам купу прихильників, як серед друзів, так з серед незнайомців. І найголовніше, потрібно всього лише дізнатися деякі секрети макіяжу.

 

Головна хитрість індійського макіяжу - це рівномірна яскравість губ і очей.

Великий плюс для вас, якщо ви є щасливою володаркою темної шкіри, яку обожнює індійський макіяж. Хоча якщо у вас від народження блідий колір обличчя, то можна використовувати солярій або автозагар.

Для рівномірності кольору обличчя нам також знадобиться тональний крем - з нього починається індійський макіяж. А ось рум'яна, на жаль, доведеться прибрати. Зате в замін ваша шкіра буде світитися сяйвом золота, що і робить макіяж індійський.

Настійно рекомендуємо для використання індійського макіяжу абсолютно нову пудру. Наступна тонкість індійського макіяжу - це виразний погляд.

Необхідно підібрати тіні, які йдуть з жирною текстурою, і з дуже насиченими тонами,чого вимагає індійський макіяж. Добре підійдуть такі кольори: золото, бронза, срібло, які обожнює індійський макіяж.

Краї століття потрібно підводити чорним підведенням, а от товщина принципового значення не має, можна дати волю фантазії, що дозволяє індійський макіяж.

Індійці ж підводять очі, виводячи стрілки за кордон, і направляють їх вгору до волосся. Знову ж тут можна пофантазувати: розтушувати кордону або зробити різкими, що пропонує індійський макіяж.

Секрет номер 2, який передбачає індійський макіяж: ваблять губи.

Тут пам'ятай, що колір губ і очей повинен бути однаково виражений. чого вимагає індійський макіяж. Твої губи повинні вабити шанувальників, але в теж час не бути зухвалими.

Першим ділом обводимо контур губ, тільки після цього наносимо помаду пензлем. Звичайно ж, якщо ви вважаєте, що червоний колір вам не личить, то можете використовувати будь-який інший, головне після цього накласти блиск, чого вимагає індійський макіяж.

Секрет номер три «Бинди», без якого неможливий індійський макіяж.

Якщо дослівно перекласти це слово на російську мову, то отримаємо - «точка». Так, так! Саме вона наноситься на лобову частину, акуратно між брів, чим і примітний індійський макіяж. Якщо вірити тантрах, то саме тут знаходиться шоста чакра,іменована оком мудрості.

Раніше точку червоного кольору на лобі ставили індіанки після того, як виходили заміж, але з часів цей звичай був забутий. І став просто елементом стилю. Але в макіяжі «точка» вважається останнім його етапом. Вона впливає на візуальні параметри особи. Відповідно, чим менше ваше обличчя, тим більше необхідно робити «Бинди».як рекомендує індійський макіяж.

Сьогоднішні «точки» не можна порівняти з тими, що були в минулому. Так як вони перетворилися в різні геометричні фігури, листики, метелики, бабки та інші ягоди. Також можна використовувати різні кольори «бінді», використовуючи для нанесення інструменти від олівця до помади. Природно,можна пошукати і справжній індійський інструмент для нанесення «точки». Такі точки потрібно прикріплювати до тіла, робиться це за допомогою спеціального клею, але не хвилюйтеся, він розроблений так, що потім «бінді» легко можна зняти, як і індійський макіяж.

До речі, якщо придивитися,то «бінді» люблять використовувати зірки кіно і шоу індустрії, вони вже не раз і не два з'являються на екранах і сценах з точками на лобі.

Так що ж зупиняє вас, вперед! Тим більше що для індійського макіяжу не потрібно купувати дорогі предмети, і наймати професійного візажиста.

Додати коментар


Захисний код
Оновити