Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж для сіро-блакитних очей блондинок

Макіяж для сіро-блакитних очей блондинок реально зробити і самостійно. Важливо знати, які кольори найбільшою мірою підкреслюють блакить і глибину ваших очей, але при цьому вибрати той відтінок, який подобається вам найбільше. У жінок є унікальний шанс вибрати потрібний колір для того, щоб при цьому виглядати природно і натурально.І при цьому не слід орієнтуватися лише на поради та рекомендації модних журналів.

Відтінки, що підкреслюють красу сіро-блакитних очей блондинок

Такі відтінки, як блідо-рожевий, сріблястий, золотий і фіолетовий, просто створені для блакитних очей. Також власницям блакитних око не помиляться, якщо виберуть тіні сіро-коричневого,перлового і бузкового відтінків.

 

Для створення ефектного макіяжу для сіро-блакитних очей блондинок використовуйте яскраво-сині тіні, так як вони додають виразності очам. Не бійтеся експериментувати, і будете приємно здивовані результатом.

Для сіро-блакитних очей блондинок підійдуть тіні кольору морської хвилі і бірюзи.Щоб підкреслити глибину блакитних очей, використовуйте тіні яскраво-рожевого відтінку і кольору фуксії. Любіть експерименти? Тоді для створення ефекту smokey-eyes спробуйте поєднувати тіні вугільного кольору з іншими відтінками, і отримаєте відмінний варіант клубно-дискотечного макіяжу для сіро блакитних очей блондинок

МАКІЯЖ ДЛЯ сірко-Блакитні очі БЛОНДИНОК: як наносити ТІНІ

Відтінки тіней ми вибрали, тепер можна приступити до безпосереднього процесу їх нанесення. Поради, наведені нижче, розраховані на молоденьких дівчат, які перебувають ще тільки на початку шляху по досягненню висот мистецтва макіяжу для сіро-блакитних очей блондинок.Давайте розглянемо по кроках приблизний варіант для денного мейк-апу:

• На все віко, починаючи від вій, і закінчуючи подбровной кісткою, нанесіть сріблясті тіні.

Нанесіть тіні лавандового відтінку в зону від лінії росту вій і до складки. Потім для створення непомітного переходу між відтінками необхідно ґрунтовно їх розтушувати.

• Потім, починаючи з середини століття і до зовнішнього куточка ока у формі літери "v", наносяться фіолетові тіні. Після цього потрібно розтушувати їх,для поступовості і природності переходу відтінків.

макіяж для сіро блакитних очей блондинок

• Угольно-чорним або темно-сірим олівцем для очей підкресліть контур.

• Завершальний штрих, який робить макіяж для сіро-блакитних очей блондинок, - ретельно фарбувати тушшю кожну вію.Альтернативою фіолетовому кольору можуть виступити тіні наступних відтінків: блідо-рожеві, темно / світло-бірюзові, золотаві й перлинні, сірі і яскраво-сині, смарагдові, і червоні. Так як до очей блакитного кольору відмінно підходять тіні найрізноманітніших відтінків, ваше завдання - не боятися експериментів.

Можете пробувати тіні різних кольорів доти, Поки отриманий ефект не влаштує вас повністю, що дозволяє робити макіяж для сіро-блакитних очей блондинок.

Ми лише направили вас за допомогою наших маленьких порад, прикладіть трохи фантазії, і будьте чарівні!

Додати коментар


Захисний код
Оновити