Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Весільні зачіски і макіяж

Весільні зачіски і макіяж завжди йдуть рука об руку. Насправді, дуже непросто створити для весільного торжества гармонійний і цілісний образ. Для цього потрібно, щоб усі його окремі елементи (зачіска, манікюр, макіяж, весільне плаття) складали єдиний ансамбль. Враховувати тут потрібно буквально кожну дрібницю.Тому багато наречених воліють довіритися професійним стилістам. Адже іноді вони так приголомшені майбутніми змінами у своєму житті, що абсолютно не знають, з чого почати підготовку. Стиліст запропонує на вибір декілька відповідних саме вам образів. Після того, як вибір буде зроблений,можна приступати до його доопрацювання спільно з майстром.

Адже зачату наречена до кінця не впевнена, який весільний макіяж або зачіску хотіла б мати. У цьому випадку стиліст зможе розробити деякі деталі візажу, грунтуючись на певному стилі.

 

У сучасних тенденціях весільної моди можна простежити якусь схильність до природного стилю.Це, наприклад, квіткові мотиви в аксесуарах, а також нехитрі весільні зачіски без великої кількості лаку. Яскравий агресивний макіяж тут абсолютно недоречний. Набагато краще виглядають саме пастельні тони: рожева помада-блиск, рожеві матові або бежеві тіні.

Весільний макіяж «натурель» можна зробити до розпущеним локонам,які прикрашені вінком з ромашок. При цьому підкреслюються гідності особи. Але даний макіяж виконується, як правило, якісною косметикою, а також досвідченими фахівцями. Не менш природно, ніж локони, виглядає весільна зачіска в стилі «творчий безлад».З нею відмінним чином поєднуються коралова помада або яскраво підведені очі. У такому образі наречена буде виглядати досить свіжо і невимушено.

У наш час великою популярністю користуються і високі весільні зачіски. Крім того, вони добре поєднуються, як з яскравими варіантами, так і з макіяжем «натурель». Під дану весільну зачіску необхідно вибирати такі тіні для повік, які найбільш близькі до відтінку шкіри. Непоганим варіантом можна назвати і кольорові тіні, наприклад,під колір волосся або очей. Вони цілком можуть бути і блискучим.

Що ж до стилю ретро, ​​то він викликає у представниць прекрасної статі все більший інтерес, особливо якщо мова йде про майбутнє весілля. Гладкі «черепашки», капелюшки-таблетки і милі сукні-футляри здатні перетворити на будь-яку жінку в романтичну і загадкову лялечку.Однак одягнутися в стилі ретро - це ще півсправи. Основними мотивами візажу даного стилю є: червона помада найсоковитіших відтінків, яскраво підведені очі, в міру широкі брови, а також аристократично бліде, навіть фарфорове обличчя. Такий весільний макіяж можна назвати досить сміливим.А на тлі звичного образу нареченої так і зовсім виглядає епатажно. Але якщо ви хочете на своєму весіллі виглядати саме так, то розкажіть про свої побажання професійного візажиста.

Весільна зачіска, виконана в стилі ретро - це, перш за все, лаконічні, прості і чіткі лінії. При цьому прикраси використовуються по мінімуму. Як варіант, можна використовувати діадему або одну велику заколку. Чудово виглядатиме широка атласна стрічка, яка була вплетена у волосся. А от ніяких розвіваються стрічок і стирчать бантиків бути не повинно. Адже ця весільна зачіска не легковажна, а жіночна.

Якщо ви хочете зробити оригінальну і складну зачіску,то не потрібно хвилюватися за той момент, що підібрати до неї весільний макіяж буде дуже складно. Адже досвідчений візажист навіть у небанальних ситуаціях зможе знайти ідеальне рішення. Якщо ви виберете хороший салон весільних зачісок і макіяжу, то можете бути спокійною за свою зовнішність. Адже висококваліфіковані майстри підберуть саме те,що потрібно вам.

Додати коментар


Захисний код
Оновити