Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Підтяжка обличчя

Обличчя людини, шия, руки - самі не захищені частини тіла, і всі вікові зміни, в першу чергу проявляються саме на них. Але якщо руки і шию ще як - то можна вкрити: надягати рукавички, шийні хустки, то особа заховати неможливо. З першими, невеликими змінами, пов'язаними зі зниженням пружності шкіри, ще якось можна боротися. Масаж,різні маски і крему. Але з часом зморшки стають глибше, мішки під очима більше, м'язи обличчя обвисають, з'являється друге підборіддя, і так далі. І ось тоді, щоб обдурити час, застосовують пластичну операцію з підтяжки обличчя.

 

Існує думка, що такі операції роблять жінки після сорока п'яти років. Але це не зовсім так.Основним показанням до операції, є не фізичний вік людини. Адже всі вищеописані зміни можуть з'явитися і у більш молодих людей, наприклад, в результаті швидкого схуднення або перенесеної хвороби. І якщо нехирургические методи відновлення результатів не дали, тоді можна звертатися до хірурга.

Як правило, до сорока років,шкіра на обличчі людини, досить пружна, еластична. Пошкодження гояться швидко, тому й пластичні операції, зроблені в цьому віці, найбільш ефективні.

І все - таки, робити операцію, потрібно тільки в тому випадку, якщо іншими способами відновити пружність шкіри не вдалося.

У людей старше 60 років,процеси загоєння відбуваються значно повільніше, тому і будь-які хірургічні втручання не бажані. Ну звичайно операції протипоказані тим, у кого є серйозні хронічні захворювання та захворювання пов'язані з порушенням згортання крові.

З тих чи інших причин, ви все ж зважилися на пластичну операцію,Що потрібно зробити в першу чергу? Звичайно ж, обов'язково пройти всі необхідні обстеження, для виявлення протипоказань до операції.

Потім, разом з фахівцями визначити, який з видів підтяжки необхідний саме Вам. Може бути досить простий підтяжки шкіри обличчя. У цьому випадку, хірург робить надрізи в районі вух, шкіра натягується, і надлишки в місці надрізу видаляються. Така операція називається ліфтинг. Шкіра стає більш гладкою, зморшки забираються.Якщо при цьому ще призвести блефаропластику, тобто підтягнути повіки і лоб, то зовнішній вигляд значно зміниться. Ви будете виглядати молодше.

Але якщо вікові зміни у вас сильно виражені або є значний надлишок жиру під шкірою обличчя, тоді необхідна глибока підтяжка. У цьому випадку, підтягується не тільки шкіра, але і м'язи.Щоки піднімаються, і контур обличчя помітно поліпшується. І ефект такої операції більш значний і стійкіший.

Сама операція, в залежності від складності, може тривати від одного, до шести годин. І проходить під загальним і місцевим наркозом. Спочатку, лікар проводить маркування, визначаючи місця розрізів і надрізів, після чого і починається сама операція. Після того, як підтяжка завішана, шви накладені, особа перев'язують тугою пов'язкою.

Наступного дня роблять першу перев'язку. Другу - через три-чотири дні. І в цей же час, починають поступово знімати шви. Пов'язку після цього більше не накладають і протягом 10 - 15 днів всі шви поступово знімаються.Якщо в ході операції застосовувалися саморассасивающіеся нитки, то відвідування лікаря, обмежуються спостереженням за процесом загоєння.

Якщо операція пройшла без ускладнень, сильних болів зазвичай не буває, але набряклість і синці тримаються до одного місяця. Залежно від складності хірургічного втручання. Щоб набряки пройшли швидше,виконують спеціальні процедури реабілітації.

І все ж, краще заздалегідь подбає про свій зовнішній вигляд, і своєчасно проводити профілактичні заходи, щоб довше виглядати молодим без всяких операцій.

Додати коментар


Захисний код
Оновити