Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Про контурну пластику

При контурній пластиці відбувається зміна рельєфу шкіри, яке здійснюється за допомогою ін'єкцій, що вводяться під шкіру. В результаті цього надається можливість усунення зміни шкіри, пов'язаних з віком і також можна зробити пластику губ.

Контурна пластика. Препарати.Контурна пластика робиться за допомогою препаратів наступних компаній:

Стілейдж (Stylage), Теосеаль (Teoseal), Суржідерм (Surgiderm)

 

У зв'язку з тим, що наповнювачі, які ми застосовуємо, являють собою імплантати нетваринного походження і на вісімдесят відсотків складаються з кислоти, яка засвоюється,то вони є абсолютно безпечними для шкіри. Це наповнювачі (філери), виготовлені на основі гіалуронової кислоти.

Кислота гіалуронова, що вводиться в серединний шар шкіри, пов'язує водні складові. Ця кислота за своїм змістом унікальна. Щоб акумулювати 1літр води, необхідний буквально один грам речовини.Вміст кислоти в шкірі становить п'ятдесят шість відсотків, а з віком відбувається її поступове руйнування, і більше вона не відновиться, тому для того, щоб відкрити шкірі "друге дихання"

потрібно ввести додаткові молекули гіалуронової кислоти.Корекція носогубних складок і збільшення губ являють собою найбільш відомі підрозділу в контурній пластиці.

Губна контурна пластика. Процедура щодо збільшення губ користується у дівчат величезною популярністю. Каноном краси в усі часи є пишність губ. Пишні губки - це модно завжди і головне надає привабливість.У жінок, які постарше, така процедура, як контурна пластика губ також дуже затребувана. Тому що повернути обсяг губам, який був раніше, але з віком став тоншим, можливо повернути за допомогою саме цієї процедури.

Контурна пластика дозволяє робити корекцію форми губ різними способами:

- Збільшити обсяг губ;

- Додати рельєф;

- Усунути асиметрію губ;

Спеціальні препарати, які виготовлені на основі гіалуронової кислоти, при попаданні в тканини, створюють потрібний обсяг і знаходяться там до самого розсмоктування.

Контурна пластика носогубних складок

Лінії, які проходять уздовж щік від крил носа,а точніше від їх верхній частині до куточків рота, являють собою носогубні складки. Процедуру корекції носогубних складок найчастіше виконують у зв'язку із змінами, пов'язаними з віком. Але навіть і в молодому віці носогубні складки можуть бути яскраво вираженими. Це може виникати з різних причин. Приміром,у зв'язку з дуже різким схудненням або з неправильним прикусом.

Але зовсім неважливо, в якому віці виникають носогубні складки, але коли вони є, то вираз обличчя відразу псується. Особа набуває непривітний і похмурий вигляд. І яка б з причин не сприяла появі носогубних складок,контурна пластика допомагає справлятися з цими труднощами і позбавляє особу від присутності на ньому похмурого відтінку.

Контурна пластика. Переваги

- Моментальний ефект;

- Немає необхідності в додатковій підготовці перед процедурою;

- Збереження на довгий час результатів після процедур;

-представляє гідну альтернативу хірургічним операціям;

- Поєднання в комплексі з різними іншими процедурами омолодження, а також з операціями;

Контурна пластика. Побічні явища

У дев'яноста восьми відсотках випадків побічні явища абсолютно відсутні. І тільки у двох відсотків пацієнтів можуть мати місце протягом наступних 3 -х тижнів наступні побічні явища:

- Свербіж;

- Невеликий набряк;

- В місцях введення препарату може спостерігатися почервоніння шкіри

Необхідна кількість процедур: як проробили процедуру перший раз, результат тримається до року.

Для контурної пластики носогубних складок або пластики губ потрібно тільки корекція. З того моменту,як була зроблена перша процедура, корекція може знадобитися через шість-дванадцять місяців. Контурна пластика може бути призначена людям у віці від двадцяти до шістдесяти років. Тривалість процедури становить не довше однієї години.

В області обробки, після того, як процедура вже зроблена,

Можна спостерігати почервоніння шкіри і набряк,проте вже через пару днів ефект буде помітний, і він надає величезне враження!

Контурна пластика. Протипоказання

- Вагітність і період лактації;

- Герпес у стадії загострення;

- Індивідуальна непереносимість гіалуронової кислоти;

- Захворювання крові;

- Гострі інфекційні хвороби.

Додати коментар


Захисний код
Оновити