Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж для зелених очей

Макіяж для зелених очей здатний творити Чудель, створюючи неповторну оправу для двох смарагдів. Зеленик очі, що випромінюють ніжність, радість, свіжість, символізуючи весняне пробудження, невиправдано прийнято вважати стандартними. Однак макіяж для зелених очей, здатний магічно перетворити цілеспрямовану,скромну володарку життєрадісних очей, не настільки простий.

 

Оскільки мудра природа настільки креативно змішала фарби, щоб кожна зеленоглазка з оливковою, приходит он, золотистим, смарагдовим, бірюзовим, морським, болотним, сірим і іншими відтінками відчувала себе єдиною і неповторною.А завершить карколомний образ впертої оптимістки макіяж для зелених очей, який у цьому випадку відкидає тіні синьої палітри - як насичених, так і приглушених фарб.

Вельми делікатний також повинен бути підхід в макіяжі для зелених очей і до рожевого кольору, в який пофарбовані тіні, рум'яна, помада.Не сприймає макіяж для зелених очей і срібла ні в тінях, ні в підводці для очей, ні в блиску для губ. Адже сонцеликого і життєрадісна зеленоглазка гідна золота, причому не тільки в аксесуарах, але і в макіяжі для зелених очей.

Дійсно, ідеальним для зелених очей визнаний макіяж в золотистих відтінках,які засяють в перламутрових і матових тінях, блиску для губ поверх ванільно-морквяної помади або цегляно-теракотових рум'янах. Для створення ранкового макіяжу для зелених очей краще використовувати вершкові тіні. У денному макіяжі візуально збільшити зелені очі допоможе золота підводка,яку ввечері краще доповнити чорної у поєднанні зі сливовими тінями.

Чорну підводку в макіяжі для зелених очей може замінити і чорних олівець, штрихи якого слід розтушувати, після чого на верху повіку гладко нанести фіолетові тіні, а нижнє - підкреслити зеленим перламутровим олівцем в тон природного кольору очей.Зробивши акцент у вечірньому макіяжі для популярних та незабутніх зелених очей на томно-оксамитових очах, чуттєві губи варто залишити невинно недоторканими, лише надавши їм зоряне сяйво за допомогою прозорого блиску.

Для повсякденного денного макіяжу для зелених очей доречними будуть коричневі тіні в поєднанні з персикового рум'янами, що підкреслюють витончені вилиці заповзятливої, впевненою і рішучою Зеленоглазк, апетитні губки якої підсолодить медова помада.

Варто відзначити, що, якщо макіяж для зелених очей допускає варіацію у виборі тіней (наприклад, Багряних, Баклажановие, бронзових, оливкових та інших відтінків), то при створенні макіяжу для зелених очей туш повинна бути виключно чорної з подовжують ефектом, яка вигідно збільшить глибокі очі кольору моря. Норовистим зеленооким прихильницям Сходу, яких відрізняють мудрі думки, креативні ідеї, принципова натура,вірність почуттів, можна порадити для збільшення загадкових очей активізувати білий або золотистий олівець для внутрішньої окантовки.

Алгоритм самостійного створення ідеального макіяжу для зелених очей

1) якісний макіяж для зелених очей вимагає прозорої основи у вигляді розсипчастою матовою мінеральної пудри;2) при бажанні або в разі потреби в макіяж для зелених очей можна включити і корекцію брів за допомогою безбарвного олівця, спеціальної пудри або тонального крему;

3) макіяж для зелених очей неможливий без корекції підведенням форми очей, після чого можна нанести тіні на рухому повіку;

4) макіяж для зелених очей потьмяніє без туші;5) завершивши роботу з очима, макіяж для зелених очей продовжує преображення, тонко наносячи на щоки рум'яна;

6) макіяж для зелених очей можна вважати закінченим, коли губи покриті блиском або помадою.

Що ж, добрим і принципово справедливим, вимогливим і стабільним,цінують комфорт і дисципліну зеленооким красуням з артистичними нахилами, які безмежно віддані своєму покликанню і коханій людині, варто поекспериментувати, роблячи макіяж для зелених очей в своїй персональній лабораторії краси.

Адже тільки в цьому випадку допитливі й захопливі представниці прекрасної статі з очима кольору моря зроблять відкриття в області краси і стилю і розкриють світу свою ексцентричну і пристрасну натуру.

Додати коментар


Захисний код
Оновити