Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж для блакитних очей

Макіяж для блакитних очей вимагає особливо ретельного прибутк, щоб ці очі сяяли природною красою. Еталонами краси в усі часи ставали витончені та романтичні натури завдяки очам кольору небесної чистоти. Однак, незважаючи на настільки безцінний подарунок природи, щасливі красуні не відмовляються від чарівного макіяжу для блакитних очей,який заперечує насичені темні відтінки тіней, пудри, рум'ян і помади.

 

Оскільки густі темні фарби, використовувані в макіяжі для блакитних очей, невигідно зменшують блакитні очі, які блякнуть під покровом багряних, чорно-коричневих і інших тіней. Зворотний ефект (виразність) гарантує макіяж для блакитних очей,основу якого формують яскраво-сині або рожеві (колір фуксії, ліловий) тіні.

До слова, особливо обережно слід звертатися при виконанні макіяжу для блакитних очей з отруйно-рожевими тінями, які часом роблять хворобливий і втомлений вигляд блакитноокою красуні. Аналогічна ситуація і у випадку макіяжу для блакитних очей з використанням тужливо-зеленого стандартного кольору. Сміливим і захопливим голубоглазка, які настільки обожнюють зелень, що готові включити зелений колір і в макіяж для блакитних очей, краще придбати тіні кольору хакі, болотного, смарагдового відтінків. Макіяж ж для блакитних очей на основі оливковий або бірюзових тіней, незважаючи на приглушеність фарб,яскраво проявить спокійний характер і чуйну натуру волелюбної і справедливої ​​власниці дивовижних очей, що нагадують водну гладь.

Надати ж загадковість примхливою і сентиментальною персоні може макіяж для блакитних очей за рахунок універсальних сірих тіней - чарівна димку. До речі,саме бездонно блакитні очі вітають у макіяжі сріблясті фарби, на відміну від макіяжу для зелених і карих очей. Тому від блакитних очей з срібною поволокою неможливо очей відвести в будь-який час доби, яке, варто зауважити, диктує свою палітру фарб для макіяжу для блакитних очей.

Так, ранковий макіяж для блакитних очей формують перлинні тіні, бежева пудра мармурового відтінку і сріблястий або навіть безбарвний блиск для губ. Оскільки макіяж для блакитних очей найбільш наближений до природного, його ранковий варіант відкидає туш. Вдень же при втіленні макіяжу для блакитних очей можна згадати і про чорному брасматик,наносити який професіонали радять не більше двох разів, щоб не зіпсувати природну красу очей кольору небесної сині.

Вечірній макіяж для блакитних очей традиційно багатий на фарби феєрверку. Оскільки не залишить не одного гостя званного вечері або казкового балу байдужим макіяж для блакитних очей,де провідну роль у створенні образу величної і гордовитої, гордої і неприступною зовні, але мрійливої ​​і вразливою всередині принцеси грають лавандові тіні в поєднанні з чорною і сріблястою підводками і синьою тушшю, а також порцеляновий пудра.

Якщо до колористиці наряду і кольором волосся (русяві) більше підходять світло-коричневі тіні,то гармонію в макіяжі для блакитних очей забезпечать персикові тіні і грейпфрутова помада, причому не тільки на смак, але і на колір. У такому випадку макіяж для блакитних очей допускає і рожевий, цегляний блиск для губ.

Отже,для наполегливій і непередбачуваною у своїх вчинках і бажаннях ентузіастки з очима топазу макіяж для блакитних очей не покажеться нереальним.

Створення макіяжу для блакитних очей

1. Нанести тональну або матову основу вершкового кольору для вирівнювання фактури і тону особи, чого вимагає макіяж для блакитних очей.

2.Легкими рухами руки надати бажану форму блакитним за допомогою підведення.

3. Акуратно нафарбувати верхню повіку базовими тінями, які макіяж для блакитних очей радить розтушувати для створення ефекту «перехідних тонів».

4. Декорувати область під відкоригованими бровами (за допомогою спеціального олівця,аплікатора або пудри) світлими перламутровими тінями - обов'язковим елементом ранкового, денного і навіть вечірнього макіяжу для блакитних очей.

5. Перетворити нижню повіку за допомогою накладення тіней світлого тону або олівця.

6. Нафарбувати вії (нижні не обов'язково, що додасть макіяжу для блакитних очей природність,оригінальність і привабливість).

7. Освіжити щоки влюблива голубоглазка ніжно-рожевими рум'янами.

8. Підкреслити привабливість губ помадою або блиском.

9. Завершити макіяж для блакитних очей нанесенням пісочної пудри.

А завершити публікацію хотілося б ще однією порадою досвідчених візажистів.Уважні косметологи вважають чарівний і захоплюючий, облагороджує і заспокійливий, подібно морському бризу, макіяж для блакитних очей найкращими ліками для боротьби з поганим самопочуттям схильних, за твердженням психологів, до безпричинним затяжних депресій ранимих голубоглазок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити