Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж для брюнеток

Шикарних брюнеток терпіти не можуть дві категорії людей: дівчата, які їм заздрять, і хлопці, яких вони послали!

Макіяж для брюнеток допоможе їм надати шикарною зовнішності ще більшої виразності. Жінки Вамп, а в народі просто - брюнетки - це фатальні, загадкові та повні прихованих пристрастей і пороків жінки.Брюнетки втілюють небезпечну привабливість, яка зводить з розуму всіх чоловіків, які зустрічаються на її шляху. Жінки, які обрали для себе колір волосся воронячого крила, зареклися змінити (або, навпаки, підкреслити) свій характер.

Тепер вони повинні нести всі покладені на них давніми стереотипами «обов'язки»: бути рішучими, активними,впевненими в собі і авторитетними для оточуючих.

 

Звичайно ж, колір волосся не змінить кардинально характер, а ось те, що додасть зайвих рочків - це точно. Щоб не виглядати старше своїх років, потрібно дуже грамотно підібрати макіяж.

Варіантів макіяжу існує безліч, можна сказати рівно стільки, скільки і жінок у цьому світі.Адже кожна дівчина, «малюючи» своє обличчя, навіть якщо вона робить це за певним зразком, найчастіше, все одно вносить в макіяж щось своє. Можна сказати, що як не існує двох абсолютно однакових людей, двох однакових почерків, так і не може бути відображають один одного до точності макіяжів. Тому, ми представимо вашій увазі кілька,так сказати, ескізів, загальних правил, які можна застосовувати брюнеткам для створення бажаного образу. Тільки, не дивлячись на приписи, треба все одно дотримуватися свого власного стилю і гармонії кольору.

Слід зазначити, що макіяж для брюнеток грунтується не тільки на кольорі волосся, але ще й на відтінках очей. Тому,ми спеціально розбили типи макіяжів відповідно з кольором очей. Так, в розділі будуть присутні:

- Макіяж для брюнеток зі світлими очима (блакитними, зеленими, сірими) і світлим відтінком волосся;

- Макіяж для брюнеток зі світлими очима і темним відтінком волосся;

- Макіяж для брюнеток з темними очима (карими, чорними, темно-зеленими) і темним відтінком волосся.

Макіяж для брюнеток зі світлими очима (блакитними, зеленими,сірими) і світлим відтінком волосся.

Маючи такий типаж, слід робити основний акцент на губах і їх формі. Використовуйте різні безбарвні блиски для губ для того, щоб вони виглядали більш об'ємними. Колір рум'ян повинен бути темно-горіховим, і наносити їх потрібно виключно на вилиці.

Переважно, щоб тіні були світлих відтінків. Наприклад,блакитні, сірі або бежеві. Якщо Ви користуєтеся підведенням, то вона не повинна бути чорною. Цей колір тільки посилить зовнішній вигляд. Бажано підібрати щось посветлее (можна темно-горіховий колір).

Фарбуватися губною помадою не рекомендується. Але, якщо ви шалено звикли до її відчуттю на губах, то виберіть для себе бордовий або темно-вишневий відтінок.

Макіяж для брюнеток зі світлими очима і темним відтінком волосся.

Якщо Ви ставитеся до цього типу, то Ваш макіяж не повинен бути кричущим. Приглушені відтінки, пастельні тони, - це те, що треба. Тіні повинні гармоніювати з кольором одягу, а підводка рекомендується сірого або коричневого кольору. Експериментувати з кольорами туші не варто,чорний - ідеальний колір для Вас.

Колір рум'ян - бежевий або ніжно персиковий.

Макіяж для брюнеток з темними очима (карими, чорними, темно-зеленими) і темним відтінком волосся.

У цьому випадку є золоте правило: чим яскравіше - тим краще. Блідість у виборі косметичних засобів принесе зовнішності лише шкоди. Вам рекомендується чорна підводка,яка підкреслить колір і глибину Ваших очей. Тіні потрібно використовувати в комплексі двох відтінків, тобто наносити на внутрішній куточок очі світлі, а на зовнішній - темні відтінки.

Колір рум'ян - персиковий. Наносити їх потрібно на верхню частину скул.

Колір помади може бути самим різним - від темно бордового до блідо рожевого.

Важливою рисою макіяжу,як би там не було, є природність. Тому, створюйте свій вигляд ніжним, але сексуальним. Макіяж для брюнеток, не дивлячись на всю їх епатажність, повинен бути м'яким і врівноваженим.

Додати коментар


Захисний код
Оновити