Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Лікування пігментних плям

Лікування пігментних плям слід проводити під наглядом лікаря. Застосування сильнодіючих засобів при пігментних плямах неприпустимо: дратуючи шкіру, вони можуть сприяти більш стійкого потемніння.

При пігментних плямах велику користь може принести внутрішнє лікування вітаміном С, який міститься в лимонному,апельсиновому соку і шипшині. Особливо корисно приймати вітамін С взимку і навесні, коли організм відчуває нестачу в цьому вітаміні.

 

Родимки й рідні плями

Родимки бувають вроджені і можуть з'являтися в будь-якому віці. Родимки й рідні плями мають різні розділи і форми. Їх величина коливається від шпилькової головки до невеликої горошини.Бувають і більші родимі плями.

Забарвлення родимок і родимих ​​плям найрізноманітніша - від темної до чорно-бурого. Судинні родимки і родимі плями, що відбуваються з кровоносних і лімфатичних судин, пофарбовані в блідо-рожевий або яскраво-червоний колір; пігментні - фарбуються меланіном в коричневий або чорний колір.Поверхня родимок і родимих ​​плям буває гладка і нерівна. Пігментні родимі плями іноді покриті волоссям.

Зростанню родимок і родимих ​​плям сприяє роздратування. Тим часом нерідко під час гоління чоловіки ушкоджують родимки, а жінки дратують їх, висмикуючи волосся.

Родимки й рідні плями можуть перероджуватися в пухлини.Тому своєчасне видалення родимок і родимих ​​плям важливо не тільки з косметичної точки зору.

Деякі вважають, що родимки можна видаляти самому, перев'язуючи їх шелковинкой. Це глибока помилка. Найкраще родимки видаляти випалюванням електричним струмом. Ця операція дає прекрасні результати,навіть при великих розмірах родимок і родимих ​​плям, але виробляти її може тільки лікар.

Бородавки

Бородавки - дуже поширений косметичний дефект. Бородавки бувають звичайні, гострі, плоскі.

Звичайні бородавки - освіти з рогових клітин: розміри їх коливаються від просяного до чечевичного зерна; вони мають круглу або овальну форму, щільні на дотик, безболісні; поверхня їх нерівна.Найчастіше звичайні бородавки розташовуються на руках, особливо на пальцях, іноді - на підошвах, рідше - на обличчі. Кількість бородавок може досягати декількох десятків. Іноді, зливаючись, вони утворюють ороговілі бляшки неправильної форми. Звичайні бородавки зустрічаються у осіб обох статей, в будь-якому віці, частіше вони спостерігаються у дітей. Гострі бородавки - соединительнотканное освіту на ніжці. Частіше спостерігаються поодинокі загострені бородавки, але іноді вони зустрічаються групами, нагадуючи за формою півнячий гребінець або головку цвітної капусти.

На дотичних поверхнях шкіри, особливо в місцях тертя і посиленого виділення поту,загострені бородавки інтенсивно розростаються. На дотик загострені бородавки розпукується; вони болючі.

Плоскі бородавки спостерігаються частіше у дітей і підлітків. Величина плоских бородавок невелика, поверхня - гладка: вони ледве виступають над рівнем шкіри. Найчастіше плоскі бородавки розташовуються групами на кистях рук і обличчі.

Вважають,що бородавки викликаються найдрібнішими мікробами, так званим вірусом, що фільтрується, однак у їх виникненні грає велику роль також нервова система.

Для знищення бородавок існує багато народних засобів: змазування соком чистотілу, прикладання на 24 години натертого часнику, сирої картоплі або антоновського яблука.Широко відоме припікання бородавок ляпісом та іншими засобами істотних результатів не дає, тому що нерідко ці прийоми викликають роздратування і підсилюють розростання бородавок. Кращий ефект виходить при випалюванні і руйнуванні бородавок електричним струмом. Видалення бородавок виробляє лікар.

Треба сказати,що бородавки можуть зникати і без будь-якого лікування.

Видалення бородавок потрібно поєднувати з загальнозміцнюючим лікуванням; необхідно найсуворіше дотримання чистоти, ретельне миття рук.

Додати коментар


Захисний код
Оновити