Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шкіра, уражена вуграми

Точкові вугри зазвичай розташовуються в центрі обличчя - на носі, лобі і підборідді. Угри зустрічаються в осіб обох статей у будь-якому віці, з будь-яким типом шкіри. Майже у кожної людини на крилах носа бувають такі угорькі. Вони нагадують точки чорного кольору, звідси і назва - чорні точки.Основна причина утворення точкових вугрів - потрапляють на шкіру пил і бруд. Привертають до утворення точкових вугрів розширені гирла проток сальних залоз. Різні речовини закупорюють їх. Іноді чорні точки можуть з'являтися від надмірного вживання відбілюючих вісмутових і ртутних мазей або кремів.Щоб уникнути утворення чорних крапок необхідно захищати шкіру обличчя від пилу, змащуючи її пом'якшуючими кремами.

 

Для того, щоб позбутися від чорних крапок, доцільно шкіру протирати перекисом водню, туалетним або столовим оцтом, а також лимонним соком. Ці протирання сприяють розчиненню і знебарвлення чорних крапок.Гарну дію при чорних точках надають парові ванни та чистка шкіри ложечкою.

Чистку шкіри виробляють в косметичних кабінетах. Для цього робиться парова ванна, і стерильним угревидавлівателем чорні точки видаляються. Після чищення шкіра обличчя піддається дарсонвалізації - впливу струмів високої частоти. Це підвищує її тонус,зменшує застійні явища, нормалізує діяльність сальних залоз. Потім застосовується висушуються маска.

Видаляти чорні точки можна і в домашніх умовах. Але при цьому необхідно дотримувати абсолютну чистоту, інакше можна викликати запалення шкіри у вигляді гнійників. Якщо такі гнійники з'являться, необхідно показатися лікарю зі шкірних захворювань.Якщо чорні точки утворюються на жирній шкірі, то чистку потрібно робити в такий спосіб: роблять парову ванну, потім змішують половину чайної ложки дрібної столової солі, половину чайної ложки соди з однією столовою ложкою мильного крему; обгортають пальці марлею, змоченою в 3%-й перекису водню,і легкими круговими рухами втирають суміш в місця утворення чорних крапок. Через два-три хвилини особа обмивають теплою, а потім холодною кип'яченою водою. Після чистки на обличчя накладають терпку маску з календули, дріжджів або айви.При сухій шкірі з чорними крапками чистку обличчя в домашніх умовах слід робити таким чином: ретельно промити шкіру гарячою водою з мильним кремом або туалетним милом, зробити кілька гарячих компресів і витерти обличчя. Потім відразу ж на гарячу шкіру накласти рослинне масло або жирний крем і,вмочивши вологий ватний тампон в дрібно розтерту сіль, протерти круговими рухами з легким натиском ділянки шкіри з чорними крапками. Потім слід зробити ще кілька гарячих компресів і обполоснути обличчя холодною водою. На місця, де були чорні точки, накласти маску з календули або айви і через 20-30 хвилин протерти обличчя наступним складом:

Гліцерин - одна чайна ложка;

Столовий оцет - половина чайної ложки;

Тальк - одна чайна ложка;

Вода - одна столова ложка.

Додати коментар


Захисний код
Оновити